Peugeot autocentras verslo planas


Peugeot autocentras verslo planas.


Įmonės adresas – P.Lipeikio 4, Klaipėda;

Pradinis kapitalas – 2050 tūkst. litų

Pagrindinė veikla – automobilių ir jų detalių pardavimas, automobilių techninis aptarnavimas ir remontas.

Šiame verslo plane išdėstyta A. Serapinienės IĮ „PEUGEOT AUTOCENTRAS“ steigimo ir numatytos vykdyti verslo veiklos idėjos.

Įmonė įregistruota 204-06-01 . Tai bus įmonė, kurioje vykdysime didmeninę ir mažmeninę prekybą naujais prancūziškais „Peugeot“ automobiliais ir jų detalėmis, bei atliksime techninį aptarnavimą ir remontą.

Parengto projekto įgyvendinimui reikia 2050 tūkst. litų. Imsime 2000 tūkst. litų sumos, 5-ių metų ilgalaikę banko paskolą su 12 % metinių palūkanų norma. Palūkanas mokėsime kas pusmetį. Kreditą pradėsime grąžinti antraisiais veiklos metais. Užstatas bankui bus: numatytas įsigyti nekilnojamas turtas Klaipėdos mieste, nauji automobiliai, autoserviso ir ofiso įranga, nuosavas transportas. Likusią 50 tūkst. litų bendros projekto vertės sudarys nuosavos savininko lėšos.

Prognozuojama 1-ųjų metų apyvarta apie 3200 tūkst. litų, o grynasis pelnas apie 215.8 tūkst. litų. Kiekvienais metais šie rodikliai didės ir planuojamo laikotarpio pabaigoje, tai yra 5-ais metais numatoma apyvarta apie 7370 tūkst. litų ir grynasis pelnas apie 691 tūkst. litų. Sumokėti palūkanas ir grąžinti bankui paskolą sugebėsime laiku ( remiantis pelno prognoze ).

Įmonė stengsis parduodamų prekių ir autoserviso suteikiamų paslaugų kaina, aukšta kokybe, teikiamomis garantijomis, nenusileisti rinkoje įsitvirtinusioms stambioms ir smulkioms, teikiančioms tas pačias paslaugas, įmonėms. Tai pasiekti padės gera įmonės geografinė padėtis, naujausia specializuota įranga, aukštos kokybės aptarnavimas ir žemos paslaugų kainos. Stengsimės pritraukti ir išlaikyti kuo daugiau klientų įvairiomis akcijomis bei reklama, kuriai skirsime nemažai lėšų, ypač pirmais veiklos metais. Reklamuosimės spaudoje, televizijoje, radijo stotyse ir reklaminiuose bukletuose.

Gana didelę riziką kels esantys ir ateityje atsirandantys konkurentai ir kitos silpnosios vietos: maža patirtis, nestabili šalies ekonominė padėtis ir Vyriausybės vykdoma politika.

Šiuo metu vis labiau didėjant automobilių skaičiui ir atsirandant daugiau žmonių, kurie mėgsta išvaizdžius ir komfortiškus prancūziškus automobilius, susidarė palankios sąlygos atidaryti „PEUGEOT“ markės automobilių autoservisą bei autosaloną.

Šiame autocentre bus galima įsigyti įvairių modelių „PEUGEOT“ automobilį. Įmonės ir organizacijos galės užsisakyti ir daugiau automobilių. Įsigijus naują automobilį (garantinio laikotarpio metu), nemokamai suteiksime techninį aptarnavimą ir remonto paslaugas. Autoservise pasitelkiant naujausią įrangą atliksime aukštos kokybės automobilių diagnozavimą, techninį aptarnavimą, einamąjį ir kapitalinį remontą.

Pagrindinis konkurentas – „AUTOLAGŪNA“ , teikianti ta pačias paslaugas, bei įgijusi gerą vardą tarp klientų. Gera geografinė padėtis jiems suteikia pliusą ( ji yra pietinėje Klaipėdos dalyje).

Kita kategorija – tai stambūs autoservisai remontuojantys įvairių markių automobilius (pvz. „Klasera“, „Autoaibė“).

Trečia kategorija – tai mažesni autoservisai ir meistrai, dirbantys savo garažuose.

Konkurenciją bandysime įveikti žemesnėmis paslaugų kainomis ir aukštesne kokybe.

Šio autocentro klientai bus privačių automobilių vairuotojai ir organizacijos iš Klaipėdos miesto ir rajono, o gal net iš visos Vakarų Lietuvos, norintys automobilių.

Į autoservisą atvyks senesnių „Peugeot“ automobilių savininkai, norintys susiremontuoti ar patikrinti savo automobilį. Su organizacijomis pasirašysime ilgalaikes sutartis dėl mūsų paslaugų teikimo ( tai lems mažesnes paslaugų kainas).

IĮ „PEUGEOT AUTOCENTRAS“ bus įkurtas Klaipėdoje, P.Lipeikio 4. Ši vieta labai tiks autocentrui, nes šalia .Manto gatvė (viena pagrindinių Klaipėdos gatvių). Tai visai netoli miesto centro, patogus susisiekimas miesto maršrutiniais autobusais bei mikroautobusais. Klientams patogus privažiavimas ir talpi automobilių stovėjimo aikštelė.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3231 žodžiai)
  • Kolegija
  • Asta
  • Peugeot autocentras verslo planas
    10 - 5 balsai (-ų)
Peugeot autocentras verslo planas. (2016 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/peugeot-autocentras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 23:30
×