PHP savarankiškas darbas Renginių informacinis portalas


Renginių informacinis portalas. Darbo aprašymas. Pagrindinis puslapis (index). Registracijos forma. Prisijungimo forma. Renginių paieška pagal raktinį žodį. Renginių paieška pagaltipą ir vietą. Renginio įvedimo forma. Komentaro įvedimo forma. Kontaktų įvedimo forma. Informacija apie vartotoją.

Puslapis skirtas vartotojams, kurie domisi moksliniais ir kultūriniais renginiais. Registruoti vartotojai gali pridėti renginį bei jį ištrini jam pasibaigus. Neregistruoti vartotojai ieškoti ir pažiūrėti ivairius renginius vykstančius Lietuvoje.

Puslapio interfeisas nevarginantis vartotojo, nenukreipia dėmesio į pašalinius dalykus. Svetainėje naudoamos pagrindinės 5 formos: registracijos, prisijungimo, kontaktų, komentarų ir renginių įvedimo. Panaudota GET ir POST metodai, formos turi įvesties laukus, panaudota ir TEXTAREA. Yra sukurta duomenų bazė, kurioje saugoma informacija apie pridėtus renginius, parašytus komentarus, užsiregistravusius vartotojus ir jų informaciją.

  • RAR 1108 KB
  • 2013 m.
  • 6 puslapiai
  • Tadas
  • PHP savarankiškas darbas Renginių informacinis portalas
    10 - 2 balsai (-ų)
PHP savarankiškas darbas Renginių informacinis portalas. (2013 m. Kovo 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/php-savarankiskas-darbas-renginiu-informacinis-portalas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 19:19
×