Picerija verslo planas


Santrauka. Paslaugos aprašymas. Funkcinės paslaugos sąvybės. Išskirtinės paslaugos sąvybės. Paslaugos perspektyvos. Rinkodara. Rinkos apžvalga. Tikslinės rinkos analizė. Konkurencijos analizė. Rinkodaros planas. Prekės ir paslaugos asortimento naujumo strategija. Kainų strategija. Pateikimo strategija. Rėmino strategija. Finansinis planas. Literatūros sąrašas.

Mažeikių mieste, kuriame yra 40 839 gyventojų planuoju įsteigti individualią įmonę – picerija, pavdinimu- ,,Lapicerija“. Verslui palankios sąlygos, nes picerija bus įsteigta Žematijos gatvėje 21, kur yra didelis lankytojų skaičius. Čia pagrindinė vieta, kur lankosi ir iš miesto rajono atvaževę žmonės. Picerijos konkurentės tiesioginės bus „Pegasas“, kavinė - baras, kuris yra Žemaitijos g. 20. Čia taip pat yra gaminamos picos. Jie tiekia ir įvairias kitas su maisto gamybą susijusias paslaugas, taip pat taiko savo lankytojmas įvairias nuolaidas, tačiau mes stengsimės pranokti savo konkurentus palnkiomis kainomis, nustatyta kaina taikant ,,vidutinio lygio kainų strategija“, geru, maloniu aptarnavimu ir suteigdami galimybę patiems su virtuvės šefu pasigaminti savo mėgstama picą. Tai geras būdas su šeima praleisti savaitgalį ir pailsėti nuo sunkios darbo savaitės. Vėliau ketinu savo picerijos veiklą plėsti ir taip pat pritaikyti įvairias nuolaidas, kad tai dar daugiau klientų pritrauktu. O netiesioginiai konkurentai: „Geltona valtis“, restoranas, Žemaitijos g. 47/38, „Provincija“, restoranas, Žemaitijos g. 47 „Roala“, UAB Žemaitijos g. 44. Čia taip pat maitinimo įstaigos, tačiau jos neužsiima picų kepimu.

Įkuriant piceriją ketinama panaudoti 20000 Lt nuosavų lėšų ir 53986 Lt skolintų lėšų. Palūkanū norma – 8%. Visos lėšos bus panaudotos verslui pradėti. Picų gamybai žaliavas pirksime iš įvairių įmonių, kurios pasiūlis palankiausią kainą.

Verslui vadovausi pati. O darbui atlikti samdysiu kvalifikuotus specialistus.

Individuali įmonė ,,Lapica“ planuoja, kad 2010 m. pasieks 251835Lt ayvartą. Picerijos nuolatinį apyvartos augimą lems spartus didėjantis lankytojų srautas. Manoma, kad pardavimo pajamos antraisiais metais padidės ir bus 1119065,50 Lt, trečiaisiais apyvarta sieks 1231035 Lt.

Paskola sugrąžinsime per tris metus.

Picerijos buveinė bus Mažeikiai, patalpos bus nuojamos tris metus. Vėliau ketinu įsigyti nuosavas patalpas. Įmonė steigiama nuosavomis lėšomis, kurios sudaro – 20 000 Lt ir paskola iš banko, kurios dydis – 34 986 Lt.

  • Microsoft Word 27 KB
  • 2015 m.
  • 12 puslapių (2002 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lapica
  • Picerija verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Picerija verslo planas. (2015 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/picerija-verslo-planas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 06:26
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!