Pienas referatas


Pienas. Įžanga. Įvadas. Cheminės pieno savybės. Pieno komponentų sudėties ir cheminių savybių analizė. Motinos, karvės ir ožkos pieno palyginimas. Pieno cheminė sudėtis skirtingai laktacijos laikotarpiais. Maistinė pieno produktų svarba žmogaus organzimui. Karvių pieno sudėties ir kokybės rodiklių įvertinimas skirtingomis laikymo sąlygomis. Išvados. Literatūra.


Įžanga; Tikslas, uždaviniai; Įvadas; Cheminės pieno savybės Pieno komponentų sudėties ir cheminių savybių analizė Motinos, ožkos ir karvės pieno palyginimas Pieno cheminė sudėtis skirtingais laktacijos laikotarpiais Maistinė pieno ir jo produktų svarba žmogaus organizmui Karvių pieno sudėties ir kokybės rodiklių įvertinimas skirtingomis laikymo sąlygomis Išvados Literatūra.

Tikslas: Parengti pristatymą apie pieną ir jo produktus bei sužinoti kuo pienas svarbus žmogaus organizmui. Uždaviniai: Sužinoti pieno chemines savybes bei jo komponentų sudėties ir cheminių savybių analizę; Palyginti karvės, ožkos ir motinos pieną; Išsiaiškinti pieno cheminę sudėtį skirtingais laktcijos laikotarpiais; Įvertinti pieno svarbą žmogaus organizmui; Aptarti karvių pieno sudėties ir kokybės rodiklių įvertinimo skirtingomis laikymo sąlygomis.

Mineralinės medžiagos. Tai cheminiai rūgščių anijonų ir metalų ar kitų katijonų junginiai, tirpale suskylantys iki jų jonų. Vitaminai. Vitaminai gaminasi augaluose veikiant šviesai. Jie būtini žmogui ir gyvūnams, dalyvauja ląstelėse maitinime, reikalingi normaliam organizmo funkcionavimui. Pieno fermentai. Fermentai yra sudėtingos struktūros daugiamolekuliniai junginiai, susidedantys iš proteino ir veikliosios grupės arba kofermento.

Karvių pieno sudėties ir kokybės rodiklių įvertinimas skirtingomis laikymo sąlygomis.

Išnagrinėjau cheminę pieno sudėtį bei pieno komponentus ir chemines savybes, pateikiau motinos, ožkos ir karvės pieno palyginimus, aptariau pieno sudėties kitimą skirtingais laktacijos laikotarpiais, išanalizavau maistinę pieno produktų svarbą žmogaus organizmui ir išsiaiškinau karvių pieno sudėties ir kokybės rodiklių įvertinimą skirtingomis laikymo sąlygomis.

  • MS PowerPoint 613 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (759 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Pienas referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pienas referatas. (2016 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/pienas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 10:06
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo