Pieno sektoriaus įmonių bankroto prognozavimas naudojant integruotą bankroto prognozavimo metodiką


Taikomųjų tyrimų metodologija atvejo analizė pasirinkite straipsnį arba atliktą tyrimą bd . pateikite refleksiją tema. Ar temos raktiniai žodžiai sutampa su problema ? Ar neatsirado naujų raktinių žodžių ? Ar atspindi pagrindinį planuojamą tirti reiškinį ? Ar apima visą tyrimą ir atitinka temos pagrindinius raktinius žodžius ? Ar pasieksite iškeltą tikslą , ar atskleisite tyrimo problemą ?


Tyrimo problema: Kuriuos bankroto prognozavimo metodus naudoti, siekiant ankščiau pastebėti kylančią bankroto grėsmę?

Ar neatsirado naujų raktinių žodžių? Iškeliant probleminį klausimą naujų raktinių žodžių neatsirado. Yra prieštaravimas tarp to, kas jau pasiekta ir to, ko dar nežinome, nes autoriaus pateikia įvairių bankroto prognozavimo metodų, tačiau iškelta problema siekiama išsiaiškinti, kuris metodas ankščiau parodo gresiantį bankrotą, taip sutaupant įmonės laiko išteklius, o tai svarbu visoms įmonėms. Tyrimui pasirinktas konkretus pieno sektorius, todėl laiko tyrimui užtenka. Kadangi įmonių finansiniai duomenys skelbiami viešai, todėl nėra pažeidžiamos etikos normos.

Ar atspindi pagrindinį planuojamą tirti reiškinį? Tiriamas dalykas aiškiai apibrėžtas, dera su tema ir suformuluota problema.

Ar apima visą tyrimą ir atitinka temos pagrindinius raktinius žodžius? Iškeltas tikslas sutampa su temos pavadinimus ir atspindi tyrimo objektą. Nėra įvesta naujų raktinių žodžių.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 1 puslapis (347 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ligita
  • Pieno sektoriaus įmonių bankroto prognozavimas naudojant integruotą bankroto prognozavimo metodiką
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pieno sektoriaus įmonių bankroto prognozavimas naudojant integruotą bankroto prognozavimo metodiką. (2017 m. Lapkričio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/pieno-sektoriaus-imoniu-bankroto-prognozavimas-naudojant-integruota-bankroto-prognozavimo-metodika.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 04:42
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo