Pieno vartojimo hipotetinis tyrimas


Tyrimai apie pieno vartojima. Pieno vartojimas uzsienio rinkose.

Tyrimo pristatymas ir jo metodika. Respondentų socialinės-demografinės charakteristikos. Tyrimo rezultatai ir išvados. Tyrimo tikslas. Ištirti kaip lietuvos gyventojai vertina lietuvišką pieno produkciją, jos kokybę bei išsiaiškinti vartotojų poreikius. Išsiaiškinti kaip lietuvos gyventojai vertina užsienio pieno produktus.

Ištirti kaip Lietuvos gyventojai vertina Lietuvišką pieno produkciją, jos kokybę bei išsiaiškintianketoje buvo pateikti klausimai, iš kurių du apie klientų pasiskirstymą pagapieno produktus vartoja daugiausiai jaunimas, todėl, visų pirma, pieno produkpieno produkcijos gamintojų marketingas taip ptokie vartotojų pasisakymai tik parodo, jog didžioji dauguma Lietuvos gyventojų nuolat vartobeveik trečdalis nepatenkintų vartotojų nieko gero nežada. Lietuvos pieno gamintojai privalo gerinti produLietuvoje yra paplitę ir užsienio pieno produktai. Dažniausiai tai būna įvairūs kremai, jogurtai, varšio anketos klausimo atsakymai parodo, jog Lietuvos pieno gamintojai turėtų sdidžioji dalis varotojų nepatenkinta pieno ir jo produktų įpakavimo kokybe, todėl pieno ir jo produktų gamintojai privalo skirti tam didesnį dėmesį.

  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (416 žodžiai)
  • Pieno vartojimo hipotetinis tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pieno vartojimo hipotetinis tyrimas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pieno-vartojimo-hipotetinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 20 d. 06:26
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo