Pieno Žvaigždės analizė


Ab pieno zvaigzdes tiekejai. Ab pieno zvaigzdes savikainos skaičiavimas. Prezentacija apie pienos zvaigzdes. Ab „pieno žvaigždės“ strateginė analizė. Pieno zvaigzdes balanso ir pelno analize. Pieno zvaigzdes pardavimo plano analize. "pieno zvaigzdes"imones produkcijos savikainos analize. Ab “pienos žvaigždės” vertės nustatymas. Ekonomine analize pieno zvaigzdes. Kursinis darbas apie pieno zvaigzdes.

Įmonės pristatymas. Ab „pieno žvaigždės“ balanso bei pelno nuostolio ataskaitų horizontali analizė. Balanso horizontali analizė. Pelno (nuostolių) ataskaitos horizontali analizė. Balanso vertikali analizė. Pelno (nuostolio) ataskaitos vertikali analizė. Ab „pieno žvaigždės“ finansinių rodiklių apskaičiavimas ir palyginamoji analizė. Išvados.

Atlikus horizontalią ir vertikalią pelno (nuotolio), balanso rodiklių analizę, padariau tokias išvadas:

1.AB „Pieno žvaigždės“ per 2008 metus sumažėjo ilgalaikio turto, iš jo daugiausia nematerialaus turto net -37,8 proc., tai reiškia, kad įmonei teko parduoti dalį savo turto. Taip pat 24,1 proc. padidėjo įmonės trumpalaikis turtas, tai parodo, kad įmonė 2008 m. pardavė daugiau produkcijos nei 2007 m. Akcininkų nuosavybė sumažėjo 10,3 proc. įmonė sukaupė mažiau pelno ir jo nepaskirstė.

2.AB „Pieno žvaigždės“ trumpalaikiai įsipareigojimai padidėjo 53,1 proc. Įsipareigojimų iš viso per 2008 m. padaugėjo 18.9 proc. didžiąją dalį įsipareigojimų sudaro paskolos ir kitos finansinės skolos 87,3 proc. Tai parodo, kad įmonė parduoda mažiau produkcijos.

3.2008 m. įmonė dirbo nuostolingai, pelnas sumažėjo 86,9 proc., o pardavimų savikaina išaugo 8,8 proc.

Atliekant likvidumo analizę įmonės rodikliai parodė:

1.Įmonei AB „Pieno žvaigždės“ trūksta pinigų atlyginimams išmokėti, atsiskaitymui su tiekėjais ar komunaliniams mokėjimams.

2.Taip pat buvo pastebėta, kad įmonė gali neįvykdyti trumpalaikių įsipareigojimų, reikėtų sumažinti atsargų kiekį.

3.Įmonė blogai balansuoja savo turtu, dėl to jai gręžia bankrotas.

4.64,6 proc. įmonės nuosavybės yra įsigyta iš skolintų lėšų.

Pasiūlymai:

1.Mažinti algas;

2.Atleisti darbuotojus;

3.Mažinti sąnaudas;

  • Microsoft Word 50 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1584 žodžiai)
  • Universitetas
  • Greta
  • Pieno Žvaigždės analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Pieno Žvaigždės analizė. (2012 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pieno-zvaigzdes-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 28 d. 20:11
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo