Pieno Žvaigždės ekonominės veiklos įvertinimas


5.įmonės atsargos, sandėliavimo ir transporto ūkio organizavimas. Materialinių išteklių sudėtis ir poreikio nustatymas. Pieno zvaigzdes darbo uzmokestis. Pieno zvaigzdes ekonomine veikla. Darbo laiko reiksme imones veikloje. Įmonių ekonomikos kursiniai gamyba ir pardavimas. Pieno gamybos imoniu sakos rodiklius. Pieno žvaigždės efektyvumo įvertinimas. Pieno žvaigzdes buklės ivertinimas. Darbo užmokestis pieno žvaigždės.

Įvadas. Įmonės tikslai, veiklos sritys ir funkcijos. Tikslų ir strategijos pasirinkimo svarba, siekiant įmonės rezultatų. Pagrindiniai ekonominiai rodikliai ir jų tarpusavio ryšiai bei poveikis galutiniams veiklos rezultatams. Įmonės socialinių ir ekonominių tikslų sistema. Gamybos organizavimas įmonėje. Gaminio ir gamybos proceso charakteristikos. Gamybiniai ištekliai. Gamybos funkcija ir gamybinis pajėgumas. Gamybos planavimas: ilgalaikės prognozės, einamieji planai, operatyvinis planavimas. Darbo organizavimas įmonėje. Darbo organizavimo ir personalo svarba įmonės veiklos rezultatyvumui ir planų įgyvendinimui. Darbuotojų poreikis įmonėje. Darbo laiko reikšmė įmonės veikloje ir planavime. Darbo užmokesčio reikšmė įmonės veikloje, personalo darbo užmokesčio fondas. Darbuotojų atlyginimai ir pagrindiniai mokesčiai. Įmonės sąnaudos. Planuojamo laikotarpio išlaidų sąmata. Veiklos sąnaudų struktūra ir jų skaičiavimas. Įmonės produkcijos savikaina. Įmonės atsargos, sandėliavimo ir transporto ūkio organizavimas. Materialinių išteklių sudėtis ir poreikio nustatymas. Sandėliavimo ir transporto ūkio organizavimas. Pagamintų produktų pardavimas. Pajamų reikšmė įmonėje. Kaina: sąvokos, struktūra. Pardavimo efektyvumo įvertinimas. Išvados. Literatūra.

Pieno gamyba – viena svarbiausių žemės ūkio veiklos sričių, turinti gilias tradicijas ir praktiką, Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros strategijoje, patvirtintoje 2000m. 06 13d. LRS nutarimu Nr. VIII- 1728, pieninė galvijininkystė pripažinta viena iš prioritetinių žemės ūkio šakų. Pieno perdirbimo pramonė iš daugiau nei 60 prieš 15 metų veikusių perdirbimo įmonių išliko mažiau nei 20, o dažniausiai minimos yra tik 4−5 pieno pramonės grupės. Lietuva yra viena stambiausių pieno produktų eksportuotojų pasaulyje. 2004 m. dėl Lietuvos įstojimo į ES atsivėrusių ES šalių rinkų bei atsiradusių subsidijų eksportui į trečiąsias šalis, pieno pramonės produkcijos eksportas padidėjo.

AB “Pieno žvaigždės“ – lyderio pozicijas užimanti įmonė ne tik Lietuvos pieno sektoriuje, bet ir Lietuvos rinkoje.

Darbo tikslas. Įvertinti AB „Pieno žvaigždės“ ekonominę veiklą.

Darbo uždaviniai.

•Išanalizuoti įmonės veiklą bei jos tikslus.

•Išnagrinėti įmonės gamybos organizavimą.

•Įvertinti darbo organizavimą įmonėje.

•Įvertinti išlaidas, veiklos sąnaudas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 181 KB
  • 2012 m.
  • 38 puslapiai (7925 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sima
  • Pieno Žvaigždės ekonominės veiklos įvertinimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pieno Žvaigždės ekonominės veiklos įvertinimas. (2012 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/pieno-zvaigzdes-ekonomines-veiklos-ivertinimas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 13:35
×