Pieno žvaigždės finansinių ataskaitų analizė


Pieno žvaigždes finansine analize. Pieno žvaigždės analizė. Pieno zvaigzdes ilgalaikis turtas 2010-2011. Nuosavybes dalis turte. Finansine analize pieno zvaigzdziu. Pieno zvaigzdiu balanso ir pelno nuostolio analize 2010-2011. Pardavimo pelningumas vertinimas gerai, kai. Pst imones veiklos laikotarpiu rezultatu finansine analize. Veiksniu itakos pardavimu pelningumui pagal grynaji pelna analizė. Ar pieno zvaigzdes finansine bukle yra stabili?.

Analizės rezultatų vertinimas ir siūlymai. Turto ir nuosavybės struktūra. Pajamų, savikainų, sąnaudų, pelnų dinamika. Investicijų pelningumo rodiklių dinamika. Pardavimų pelningumo rodiklių dinamika. Lėšų formavimo šaltinių dinamika. Lėšų formavimo šaltinių procentine išraiška dinamika. Įsipareigojimų koeficientų dinamika. Literatūra.

Atlikome AB pieno žvaigždės 2003-2005 metų finansinių ataskaitų analizę ir gautais duomenimis, darome išvadas apie įmonės veiklos rezultatus.

Tai sparčiai besiplečianti įmonė, kurios turto struktūra per analizuojamus metus padidėjo, per metus ilgalaikis turtas sudarė apie 65 % viso turto. Ilgalaikio turto didėjimą lėmė materialaus turto didėjimas, kuris sudarė apie 63 % įmonės turto.

įmonės veikla finansuojama ir skolintu, ir nuosavu kapitalu, tačiau didesnę dalį sudaro skolintas kapitalas, kuris sudaro daugiau nei 50 %. Įmonėab pieno žvaigždės pardavimo pajamos 2005 m. Siekė 446331 lt. , kasmet jos augo ir joms padidėjus, grynasis pelnas padidėjo ( apie %). Jo dalis pajamų struktūroje pasikeitė (nuo 3,53 % sumažėjo iki 3,43 %). Pajamos augo taip pat kaip ir visas įmonės turtas, tai teigiamas pokytis, kuris rodo stabilų įsitvirtinimą rinkoje. Augant pardavimams, didėja pardavimų savikaina, tačiau veiklos sąnaudos mažėja. Veikos pelnas padidėjo apie 103 %, tam dideturto investicijų pelningumas vertinamas nepatenkinamai, kadangi rodiklis yra per žemas, tam įtakos turi turto padidėjimas. Bendrojo pelno pardavimų pelningumas vertinamas gerai, kadangi yra daugiau nei 15 %. Tačiau palyginus su praėjusiais metais jis krito, kadangi didėjo bendrasis pelnas ir pardavimo pajamos. Grynojo pelno pardavimų pelningumas vertinamas nepatenkinamai, nes jis yra mažesnis už % ir taip pat lyginus su praėjusiais metais jis krito. Per analizuojamąjį laikotarpį keitėsi pardavimų ir investicijų pelningumo rodikliai. Sumažėjo tik turto investicijos pelningumas, bendrojo pelno ir grynojo pelno pardavimų pelningumai, tam įtakos turėjo šiek tiek padidėjusios pardavimo sąnaudos pajamos vienam paatlikę veiksnių įtakos pardavimų pelningumui analizę, sužinome, kad grynajam pelnui padidėjus ir padidėjus pardavimams, pardavimų pelningumas pagal grynąjį pelną sumažėja, didžiausią įtaką daro pardavimų pajamos. Turto grąžai daro įtaką du veiksniai: pardavimų pelningumas ir turto apyvartumas. Didžiausią įtaką daro pardavimų pelningumo sumažėjimas, kadangi turto grąža sumažėja (5,72 %). Nagrinėjant veiksnių įtaką nuosavybės grąžai, matome, kad daro įtaką trys veiksniai: pardavimų pelningumas, turto apyvartumas ir savininkų nuosavybės dalis turte. Didžiausią nuosavybės grąžai įtaką daro nuosavo kapitalo dalis turte sumažėjimas, nuosavybės grąža padidėja (13,76 %). Veiksnių įtakos panaudoto kapitalo grąžai turi įtakos trys veiksniai: pardavimų pelningumas, turto apyvartumas, panaudoto kapitalo dalis turte.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2012 m.
  • 8 puslapiai (1391 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ruta
  • Pieno žvaigždės finansinių ataskaitų analizė
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pieno žvaigždės finansinių ataskaitų analizė. (2011 m. Birželio 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/pieno-zvaigzdes-finansiniu-ataskaitu-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 23 d. 04:37
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo