Piešimas pieštuku ir tušinuku


Piesimas tusinukais. Piesimas tusinuku.

Piešimas pieštuku ir tušinuku.Ugdomasis poveikis Kaunas. Įvadas. Vis dar nevisi tėvai pagalvoja ir supranta piešimo nauda vaikui. Piešimas pieštuku. Pieštukas – piešimo ir rašymo įtaisas. Mokantis piešti pieštuku , geriausia kartais yra kraigalioti ir piešti be jokio tikslo. Piešimas tušinuku. Tušinukas, šratinukas – kanceliarinė rašymo priemonė. Ugdomasis poveikis. Vaikai užsiimantis piešimu. Padeda suvokti savąjį. Vaikų piešinių interpretavimas. Vaikas nupiešė save su neįprastai didelėmis. Bruožai kuriuos turi suaugusieji vaikystėje aktyviai ugdyti dailės pagalba. Jautrumas problemoms Lankstumas įvairioms situacijoms. Tad kaip matome, dailės ugdymas reikšmingas visoms raidoms sritims fizinei.

Vaikai užsiimantis piešimu greičiau atranda ir pradeda suvokti ryšį tarp gesto ir pėdsako galimybės išlikti; Spartėja vaiko kalbos vystymasis; Veikla skirta rankomis taip pat remiasi regimąja, proprioceptine ir lytėjimo kontrole; piešimas sukuria pagrindus rankos ir akių kordinacijai, o tai įtakoja raštingumą; Netaisyklingas piešimas turi neigiamos įtakos fizinei raidai;.

Padeda suvokti savąjį „aš“; Vienas iš labai svarbių poveikių, pagal piešinius galime pasakyti kokioje raidos stadijoje yra vaikas ir jei reikia pagalbos ją suteikti laiku; Piešimas taip pat ugdo vaiko pasitikėjimą savimi, padeda jam atsipalaiduoti, jei jis pernelyg drovus ar dėl įvairių priežasčių negali kalbėti ar turi kitų sunkumų; Bendras piešimas padeda lavinti vaiko bendravimo įgūdžius – stebėti, būti empatiškam, atsakyti, apsikeisti, pamatyti skirtumus laukti. Padeda išreikšti susikaupusius jausmus ir nusiraminti;.

Jautrumas problemoms; Lankstumas įvairioms situacijoms; Asmenybės orginalumas; Gebėjimas asocijuoti; Optimistiškumas; Detalizavimas (gebėjimas išspręsti problemas); Ir k.t.

  • Dailė Skaidrės
  • MS PowerPoint 1670 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (456 žodžiai)
  • Donatas
  • Piešimas pieštuku ir tušinuku
    10 - 10 balsai (-ų)
Piešimas pieštuku ir tušinuku. (2015 m. Rugsėjo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/piesimas-piestuku-ir-tusinuku.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 18:13
×