Pietų stalo serviravimas skaidrės


Pagrindinės baigiamojo darbo apraše vartojamos sąvokos. Apie pietų stalo serviravimą. Produkto grafinis vaizdas. Idėjos įgyvendinimo etapai. Medžiagų pasirinkimas baigiamojo darbo produktui. Baigiamojo darbo produktui pasirinkau šias medžiagas. Technologiniai procesai ir rezultatai. Konstravimas. Technologiniai procesai. Pirmiausia stalas užtiesiamas kruopščiai išlyginta staltiesė. Prie stalo padėjau dvi rudas kėdes su paminkštinimu. Sekančiu etapu padėjau duonos lėkštęles kairėje lankytojo pusėje 5-10 cm. Po viso to. Kairėje pusėje dedamos didžioji ir užkandžių šakutės pagal tuos pačius reikalavimus. Taip atrodo bendras sudėtų įrankių vaizdas su lėkštutėmis. Padėjau ant stalo lankytojams stiklinaites vandeniui irgi pagal taisykles – 1 cm. Pagal eilę dėjau asmenines servetėles kaip stalo papuošimą. Stalą papuošiau nedidėle vazęle su kuklia, maloniai kvepiančių alyvų puokštele. Ir viso to pabaigoje – lankytojams siurprizas. Išvados. Literatūra.


Padavėjo ir barmeno specialybės ppb12/1 grupės mokinys mantas eitmantis.

Ruošiant stalą atsižvelgiau į kelis dalykus. Pirmiausia spalva, tad tarpusavyje nemaišiau labai daug spalvų. Geriausia, kai tarpusavyje dera dvi pagrindines spalvos. O toliau ,,žaidžiama’’ tik jų atspalviais. Pasirinkau tradicinę baltos spalvos staltiesę ir rusvos spalvos servetėles. Indai neturėtų būti įmantrūs, svarbu viso stalo dekore išlaikyti stilistinį vientisumą. Spalvotos, vienspalvės staltiesės puikiai paryškina vienspalvius indus. Jei stalo indai raštuoti, spalvoti - jų kaloritas turi derėti su staltiesės, servetėlių spalva. Norint sukurti ekstravagantiško stalo dekorą - reikia naudoti kontrastingas viena kitai spalvas (pvz,. Violetinę ir geltoną, mėlyną ir oranžinę ir pan.). Įdomu ir kontrastingų spalvų indus, servetėles derinti, kartais tarpusavyje visai medžiagiškai nederančias medžiagas.

Žiūrėjau nemažai analogų, kol nusprendžiau daryti kažką panašaus į tai ir išsirinkau apvalų staliuką pietų stalui. Apvalus stalas idealiai tinka: jis sukuria jaukumo įspūdį, harmonijos ir malonumo jausmo, kur kiekvienas svečias jaučiasi puikiai.

Staltiesės: Tradicinė balta Staltiesė arba spalvota įvairiu raštų, medžiagų (medvilninė, lininė, šilkine ir t.t. )apsaugo ir puošia stalą, suteikia jaukumo . Asmeninės servetėlės: Servetėlė (popierinė, nerta arba medžiaginė) apsaugo drabužius, be to, ja nušluostome lūpas. Tinka stalui serviruoti. Taip pat naudojamos dekupažui (daiktų dekoravimui) indai ir stalo įrankiai: Jų yra įvairių. Stalo įrankiai dažniausiai gaminami iš nerūdyjančio plieno, melchioro, sidarbro ar plastmasės, būna ir pauksuotų .

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 6993 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 40 puslapių (1500 žodžiai)
  • Mantas
  • Pietų stalo serviravimas skaidrės
    10 - 4 balsai (-ų)
Pietų stalo serviravimas skaidrės. (2016 m. Vasario 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/pietu-stalo-serviravimas-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 08:26
×