Pigu.lt internetinis marketingas


Marketingas Internete. Internetinė parduotuvė „Pigu. lt“. „UAB Pigu“ verslo idėjos atsiradimas. Internetinės parduotuvės pigu. lt vystymasis. 2008 metai. 2009 metai. 2010 metai. 2011 metai. 2012 metai. 2013 metai. Internetinis marketingas „UAB Pigu“. Pigu. lt internetinio tinklapio apžvalga. Svetainės meniu. Ekrano erdvės paskirstymas. Svetainės informacijos pateikimas. Nauda vartotojui. Pagrindiniai vartotojų tikslai. Viešieji ryšiai internete. Pozicionavimas internete. Išvados.

Svarbiausia yra vartotojui pateikti lengvai suprantamą, reikalingą ir prieinamą informacija. Norint tai pateikti pirmiausia reikia išsiaiškinti nauda vartotojui bei pagrindinius vartotojų tikslus.

UAB „Pigu.lt“ savo įmonė reklamuoja ne tik internete, spaudoje bet ir televizijoje. Įmonė, kuria vaizdines reklamas apie įvairias prekes, kurias parduoda ir talpina youtube.com puslapyje bei savo socialinio tinklo facebook paskyroje. Taip pat kalbant apie facebook paskyrą, įmonė joje reklamuoja geriausius nuolaidų pasliūlymus, bei skelbia įvairius konkursus, tokius kaip laimės valandos ir panašiai. Taip pat įmonė neatsilieka ir nuo technologijų ir persikėlė į išmaniuosius telefonus sukurdama išmaniąją programėlę pigu.lt, kuri yra nemokama ir atitinką įmonės realų puslapį, todėl pirkėjui nebus sunku susiratsi reikiamą prekę.

UAB „Pigu.lt“ taip pat daug inevstuoja į „Google“ paieškos optomizavimą. „Google“ paieškos sistemoje įvedus žodį atitinkamą žodį iškart pasirodis pigu.lt svetainės nuoroda.

Siekiant išlikti lydere pigu.lt puikiai susidoroja su internetiniu marketingu, taip pat neatsilieka nuo naujausių tenchnologijų, tobulindama savo svetainę, bei kurdama programėles, kurios yra lengvai prieinamos vartotojams.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 80 KB
  • 2016 m.
  • 12 puslapių (2045 žodžiai)
  • Universitetas
  • Lorceta
  • Pigu.lt internetinis marketingas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pigu.lt internetinis marketingas. (2014 m. Balandžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/pigult-internetinis-marketingas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 16:09
×