Piknaudžiavimas tarnyba


Viešojo administravimo referatas. Įvadas. Korupcija ir piknaudžiavimas tarnybine padėtimi. Nagrinėjamo atvejo aprašymas. Pasirinkto atvejo analizė. Viešojo administravimo etinių vertybių/principų pažeidimas. LR etikos kodekso (-ų) principų ir elgesio standartų pažeidimas. Nesuderinamumas su įstatymų ir kitų teisės aktų normomis. Piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi sprendimas. Išvados. Literatūros/šaltinių sąrašas.


Pasirinkto nagrinėjamo atvejo ir etinės problemos analizė parodė, kad minėtas atvejo Lietuvos Respublikos narys padarė pažeidimų už kuriuos buvo nubaustas tinkamai ir neišvengė atsakomybės. Ši atvejo analizė parodė, kaip buvo sureaguota į pažeidimus ir atitinkamai imtasi veiksmų. Darbo dalys labai puikiai padėjo atlikti analizę ir prieiti išvadų.

Apibendrinant norėčiau pridurti, kad tokie atvejai kaip aprašytasis darbe palieka didelį abejingumą ir nepasitikėjimą ne tik Seimo nariais, bet ir įvairių institucijų pareigūnų darbu. Norint sumažinti etinius pažeidimus reikia reaguoti, veikti ir nedelsti bei nepamiršti sukurti efektyvesnę sistemą kol šalis netapo visiškai korumpuota.

Piknaudžiavimas tarnyba. (2014 m. Kovo 10 d.). http://www.mokslobaze.lt/piknaudziavimas-tarnyba.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 00:11