Pilietiškumo apklausos


Pilietiškumo skaidrės. Pilietiškumas. Klausimai. Kas yra Pilietiškumas? Savo pilietiškumo įvertinimas. Aš pilietiškas, nes. Ką galėtumėte nuveikti dėl savo tautos, tėvynės? Ar būtų mūsų tėvynėje gyvenimas geresnis, jeigu jūs, jūsų artimi žmonės būtų pilietiškesni. Kokių galėtumėte pateikti didelio lietuvių pilietiškumo, patriotiškumo pavyzdžių? Išvados. Ačiū už pagalbą.


Stengiuosi padėti kitiems Gyvenu Lietuvoje Doras žmogus Myliu Lietuvą Laikausi įstatymų Domiuosi kas vyksta Lietuvoje Patariu dėl rinkimų savo šeimai.

Ką galėtumėte nuveikti dėl savo tautos, tėvynės?

Turbūt nieko arba viską Pasilikti gyventi visam laikui Lietuvoje Nors į karą eit Nesinaudoti lengvatomis, kurti darbo vietas, mokėti mokesčius Dirbti ir aukotis savo tėvynės labui Saugoti gamtą Pradžiai galėčiau su visais, per valstybės dieną, sugiedoti Tautinę Giesmę.

Taip, nes Lietuva maža, reikia, kad neišnyktų Ne, nes mes ir taip pilietiški, o geriau nėra Taip, nes šalyje tvyrotų sąžiningumas ir pagarba vienas kitam Nemanau, kad būtų geriau, nes valdžia yra nepilietiška.

Pilietiškumo apklausos. (2015 m. Balandžio 23 d.). http://www.mokslobaze.lt/pilietiskumo-apklausos.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 23:53