Pilingas


Pilingas ir jo reikšmė ląstelių keratinizacijos procesui. Tikslas išsiaškinti pilingo svarbą ir naudą keratinizacijos procesui. Keratinizacija - odos ląstelių senėjimas ir mirtis epidermio sluoksnyje. Mechaninis pilingas. Cheminis pilingas. Fizinis pilingas (ultragarsinis valymas). Išvados. Literatūra.

Pilingas ir jo reikšmė ląstelių keratinizacijos procesui.

Uždaviniai: Kas yra keratinizacijos procesas Pilingo įtaka keratinizacijos procesui Pilingo klasifikacija.

Ultragarsinis valymas visiškai neskausmingas, neteikia jokių nemalonių pojūčių ir nepalieka potrauminių žymių. Puikiai tinka labai jautriai odai. Ši procedūra  gerina kapiliarinę mikrocirkuliaciją, didina odos imunitetą, aktyvina medžiagų apykaitą, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą.Po procedūros oda tampa skaistesnė, lygesnė, pašalintos negyvos epidermio ląstelės, leidžia odai klėpuoti.

Keratinizacija-tai odos paviršiaus atnaujinimas. Pilingas padeda pagreitinti odos keratinizaciją. Mechaninis pilingas skirtas nauduojimui namuose, kad giliau išvalyti oda, ir pagerinti jos atsinaujimą. Cheminis pilingas skirtas spręsti tokias odos problemas, kaip spuogai, raukšlės, pigmentaciją, randu šalinimą. Fizinis pilingas sprendžia tokias pačias problemas, kaip ir cheminis pilingas, tik tinka jautriai ir plonai odai.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 821 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (494 žodžiai)
  • Valerija
  • Pilingas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pilingas. (2014 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pilingas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 05:02
×