Pilnai suprojektuotas gyvenamasis namas


Kaip suprojektuoti nama. Suprojektuoti namai. Suprojektuoti nama. Namo silumines varzos skaiciavimas internete. Varza stogo gyvenamas namas. Programa suprojektuoti namą. Suprojektuoti darbai. Gyvenamieji namai anotacija. Diplominiai darbai gyvenamasis namas. Programele namui suprojaktoti.

Gyvenamojo namo projektas. Įvadas. Pastato tūrinė – planinė charakteristika. Sklypo plano aprašymas. Pastato konstrukcijų aprašymas. Pamatai:. Sienos:. Sienos šiluminės varžos skaičiavimas. Perdenginiai:. Grindys. Grindų virš grunto šiluminės varžos skaičiavimas. Stogas. Stogo šiluminės varžos skaičiavimas. Laiptai. Langai, durys. Higiena ir sveikata. Gaisrinė sauga. Bendrieji gyvenamojo namo rodikliai. Apdaila. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Savo darbe suprojektavau vieno aukšto su mansarda individualų gyvenamąjį namą Kaune iš mišrių konstrukcijų. Pastatas yra šildomas. Pastato apšvietimas yra naturalus ir dirbtinis.

Aš parengiau vieno aukšto su mansarda gyvenamojo namo statybinės dalies projektą. Namą numatyta statyti Kaune. Pastato ilgis – 9,040 m, plotis – 9,040m. Pastatas fasadu 3-1 yra šiaurės pusėje. Suprojektuoto pastato išorinės sienos yra iš keraminių pilnavidurių plytų mūro. Šilumos izoliacijai naudojama akmens vata skirta nekvepuojančioms sienoms ir nevėdinamiems fasadams, jos deklaruojamasis šilumos laidumo koeficientas yra 0,037. Išorinei apdailai naudojamas apdailinis tinkas skirtas fasadams tinkuoti. Vidinėms pertvaroms yra naudojamos keraminės pilnavidurės plytos. Namo stogas yra šlaitinis, stogo laikančiosios konstrukcijos yra medinės, stogo dangai naudojamas beasbestis šiferis.

  • Microsoft Word 193 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (2201 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andriusha232
  • Pilnai suprojektuotas gyvenamasis namas
    10 - 1 balsai (-ų)
Pilnai suprojektuotas gyvenamasis namas. (2012 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pilnai-suprojektuotas-gyvenamasis-namas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 08 d. 06:36
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo