Pinigų muziejus


Kiekviena dalis apie pinigus yra išskirstyta į skirtingas sales. Pirma salė yra Pinigų istorijos salė, kurioje galima supažinti su pasaulio pinigų raida nuo seniausių jų formų – grūdų, kriauklių kaurų, kailių, gintaro – iki elektroninių pinigų. Bankininkystės istorijos salė - Čia pristatoma bankininkystės raida Lietuvoje nuo pirmųjų kredito įstaigų atsiradimo iki šių dienų. Šiuolaikinių pinigų salė - Šioje salėje galima susipažinti su šiandien įvairiose valstybėse naudojamais banknotais ir monetomis. Lietuviškų pinigų salė - kaip pavadinimas atskleidžia, yra atskira salė, kurioje yra eksponuojami lietuviški pinigai nuo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų iki šiandien esančių litų. Parodų ir edukacijos salė - ši salė skirta mokymo renginiams ir specializuotoms teminėms ekspozicijoms. Šiame muziejuje mane labiausiai sužavėjo tai, kad moderniose patalpose, galima pamatyti visą mūsų pinigų istoriją.

Šiame muziejuje mane labiausiai sužavėjo tai, kad moderniose patalpose, galima pamatyti visą mūsų pinigų istoriją. Sunku patikėti, kad seniau žmonės naudojosi tokiais pinigais kaip - grūdai ar kriauklės kaurai. Moderniškumas šiam muziejui suteikia įdomumą, nes dauguma senų muziejų yra nuobodūs ir jaunimui neaktualūs, tačiau kai viskas yra pateikta moderniai, tai prikausto lankytojo dėmesį ir laikas praleistas muziejuje tampa įdomus. Taip pat patiko ir tai, kad lankytojas gali pasijausti muziejaus dalimi ir daug ką išbandyti pats, ko daugumoje muziejų nebūna.

  • Menai Aprašymas
  • Microsoft Word 217 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (357 žodžiai)
  • Ugne
  • Pinigų muziejus
    10 - 5 balsai (-ų)
Pinigų muziejus. (2015 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/pinigu-muziejus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 10:39
×