Pinigų rinka


Tarptautine pinigu rinka. Pinigu rinkos funkcijos. Pinigų ir kapitalo rinkos. Valiutinių operacijų rūšys. Valiutinės operacijos. Pinigu rinkos instrumentai. Banku akceptai. Pinigų rinkos. Pinigu ir kapitalo rinkos instrumentai. Pinigu rinka bakalauro darbas.

Įvadas. Pinigų rinka ir jos finansiniai instrumentai. Pinigų rinka. Pinigų rinkos finansiniai instrumentai. Indėliai bankuose ir indėlių (depozitų) sertifikatai. Bankų akceptai ir komerciniai popieriai. Atpirkimo sutartys ir iždo vekseliai. Pinigų vaidmuo. Tarptautinė pinigų rinka ir valiutinės operacijos. Tarptautinė pinigų rinka. Valiutinės operacijos. Valiutinių operacijų rūšys. Valiutinių operacijų nauda. Išvados. Literatūra.

Vos tik atsirado darbo pasidalijimas, pasirodė ir pinigai. Įvairiais laikotarpiais jie buvo supratami įvairiai, tačiau jų pagrindinė paskirtis buvo ir yra ta pati – išmatuoti, palyginti atskirų prekių ir paslaugų vertę. Pinigai naudojami kaip atsiskaitymo, mainų, įkainojimo, apskaitos ir įmonės veiklos efektyvumo priemonė.

Šiame darbe yra nagrinėjama pinigų rinka. Pinigų rinka yra sukurta trumpalaikėms paskoloms įsigyti. Galima sakyti, kad tai yra institucija, kur fiziniai ir juridiniai asmenys, turintys laikiną fondų perteklių, gali suteikti jas tiems, kurie stokoja jų trumpą periodą. Viena iš svarbiausių pinigų rinkos funkcijų yra verslo apyvartinio kapitalo finansavimas, taip pat trumpalaikių krditų teikimas vyriausybei siekiant išvengti mokesčių didėjimo.

Šio darbo tikslas yra išaiškinti darbo rinkos esmę, kaip yra vykdomos valiutinės operacijos bei išnagrinėti keletą praktikoje sutinkamas situacijas, susijusias su valiutinėmis operacijomis.

Darbo uždaviniai yra išsiaiškinti kas yra pinigų rinka, kokie yra pinigų rinkos finansiniai instrumentai. Be viso šito yra dar vienas uždavinis: suprasti kas yra valiutinės operacijos, kokios jų rūšys ir kokia valiutinių operacijų nauda.

Rašant šį darbą buvo naudojamasi lietuvių literatūros šaltiniais ir įvairiais interneto šaltiniais.

  • Ekonomika Referatas
  • Microsoft Word 45 KB
  • 2012 m.
  • 26 puslapiai (7448 žodžiai)
  • Irma
  • Pinigų rinka
    10 - 1 balsai (-ų)
Pinigų rinka. (2012 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/pinigu-rinka.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:25
×