Pirkėjų įsiskolinimo analizė ir vertinimas


Finansu analizes kursiniai darbai microsoft excel programa. Debitorinio isiskolinimo apyvartumo trukme ilgeja jei.

Santrauka. Summary. Įvadas. Pirkėjų įsiskolinimo reikšmė įmonės veiklai. Veiklos pelningumo rodikliai ir jų reikšmė. Pirkėjų skolų valdymas. Pirkėjų skolų įtaka įmonės veiklos ir finansiniam ciklams. Pirkėjų skolų prognozavimas. Teorinės dalies apibendrinimas. Ab „grikiškės“ charakteristika ir pirkėjų skolų analizė. AB „Grikiškės“ veiklos apibūdinimas. AB „Grikiškės“ veiklos rezultatų analizė. AB „Grikiškės“ pirkėjų įsiskolinimų periodo trukmė ir jų apyvartumas. AB „Grikiškės“ gautinų sumų ir jų senaties analizė. Rekomendacijos. AB „Grikiškės“ gautinų sumų prognozavimas sudarius prielaidas. Praktinės dalies apibendrinimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kursinio darbo tema - AB „Grikiškės“ pirkėjų įsiskolinimo analizė ir vertinimas. Darbo apimtis: 26 puslapių, 6 paveikslai, 5 lentelės, 11 literatūros šaltinių.

Temos aktualumas. Jau įprasta, kad tiekėjai parduodant prekes suteikia pirkėjams kreditą, vadinamą prekiniu kreditu. Taip leisdami pirkėjams atsiskaityti vėliau. Tokie atsiskaitymai turi didelę reikšmę įmonėje, o pavėluoti atsiskaitymai gali sutrikdyti normalią įmonės veiklą ir padaryti didelių nuostolių. Jei pirkėjai vėluoja grąžinti skolas, tai įmonė taip pat negali laiku atsiskaityti su tiekėjais. Tuomet ilgėja įmonės veiklos ir finansinis ciklai. Todėl labai svarbu yra išanalizuoti įmonės pirkėjų įsiskolinimus ir juos įvertinti.

Darbo tikslas: išanalizuoti ir įvertinti pirkėjų įsiskolinimą AB „Grikiškės“.

Darbo uždaviniai:

1.Išanalizuoti pirkėjų įsiskolinimą teoriniu aspektu;

2.Atlikti pirkėjų įsiskolinimo analizę AB „Grikiškės“;

3.Pateikti pasiūlymus, kurie padėtų sumažinti pirkėjų skolas.

Darbo objektas: AB „Grikiškės“ pirkėjų skolos.

Tyrimo metodai: literatūros šaltinių analizė, įmonės finansinių dokumentų analizė, veikos pelningumo rodiklių analizė, pirkėjų skolų analizė atliekant skaičiavimus Excel programa ir pirkėjų skolų prognozavimas sudarius prielaidas.

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (6196 žodžiai)
  • Kolegija
  • Gertra
  • Pirkėjų įsiskolinimo analizė ir vertinimas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Pirkėjų įsiskolinimo analizė ir vertinimas. (2013 m. Gruodžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirkeju-isiskolinimo-analize-ir-vertinimas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 26 d. 13:58
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo