Pirkėjų skolų valdymas Pieno žvaigždės


Profesinių kompetencijų sąrašas. Informacijos šaltinių apžvalga. Pirkėjų skolų valdymo esmė. Pirkimo kreditan politika. Pirkėjų analizė. Kredito standartai ir terminai. Piniginės nuolaidos. Abejotinos ir beviltiškos skolos. Darbo metodai ir priemonės. Darbo rezultatai ir jų aptarimas. AB „Pieno žvaigždės“ veiklos pristatymas. AB „Pieno žvaigždės“ pirkėjų skolų valdymo analizė ir būtinumas. AB „Pieno žvaigždės“ taikomo kredito politika. AB „Pieno žvaigždės“ pirkėjų analizė. AB „Pieno žvaigždės“ taikomi kreditai, jų rūšys. AB “Pieno žvaigždės” taikomos piniginės nuolaidos pirkėjams. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Temos problema. Jei per dieną būtų įmanoma nupirkti ir iki dienos pabaigos parduoti prekę bei už tai gauti pinigų, dienos pabaigoje liktų tik pelnas pinigine forma, kurį būtų galima skirstyti toliau. Tačiau šiuolaikinio verslo sąlygomis taip dirbti gali tik labai smulkūs prekeiviai ar tarpininkai. Taigi, temos problemai keliami trys probleminiai klausimai:

1.Kokia yra debetinių skolų esmė įmonėje?

2.Kaip įmonėje vykdoma kretito politika?

3.Kaip kontroliuojamos abejotinos ir beviltiškos skolos?

Darbo objektas: AB „Pieno žvaigždės“ pirkėjų skolų valdymas.

Darbo tikslas: atskleisti AB „Pieno žvaigždės“ pirkėjų skolų valdymo ypatumus.

Uždaviniai:

1.Įvertinti debetinių skolų valdymo esmę įmonėje.

2.Išnagrinėti taikomo kredito politiką.

3.Apibūdinti AB „Pieno žvaigždės“ pirkėjų skolų valdymą.

  • Microsoft Word 394 KB
  • 2014 m.
  • 39 puslapiai (8439 žodžiai)
  • Kolegija
  • Irma
  • Pirkėjų skolų valdymas Pieno žvaigždės
    9 - 1 balsai (-ų)
Pirkėjų skolų valdymas Pieno žvaigždės. (2014 m. Lapkričio 20 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirkeju-skolu-valdymas-pieno-zvaigzdes.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 21 d. 10:06
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo