Pirmas pasaulinis karas, testai, šaltiniai


Pirmasis pasaulinis karas testas. Pirmasis pasaulinis karas testas su atsakymais. Pirmasis pasaulinis karas saltiniai. Istorijos testai pirmasis pasaulinis karas. Pirmojo pasaulinio karo saltiniai. Pirmasis pasaulinis karas testai. Šaltasis karas testas. Testas is pirmojo pasaulinio karo. Šaltasis karas šaltiniai. Pirmasis pasaulinis karas.

Testai apie pirmą pasaulinį karą su atsakymais. Kurių dviejų amžių sandūroje egzistavo tokios žemėlapyje pavaizduotos valstybių sienos? Įvardykite karinę sąjungą, kurią sudarė žemėlapyje skaičiais pažymėtos valstybės. Kelinto amžiaus pradžioje ši sąjunga buvo sukurta? Kuri iš žemėlapyje skaičiais pažymėtų valstybių perėjo iš vienos karinės sąjungos į kitą. Kuri iš žemėlapyje skaičiais pažymėtų valstybių buvo respublika? Remdamiesi žemėlapiu, nurodykite dvi valstybes, kurioms priklausė lietuva. Po kurio įvykio iš esmės pasikeitė žemėlapyje pavaizduotų valstybių sienos? Kurį istorinį įvykį atspindi šaltinis a? Kelintais metais jis įvyko? Kurį laikotarpį vaizduoja šis žemėlapis? Atsižvelgę į valstybių pavadinimus ir jų teritorijas pateikite du argumentus, kodėl taip manote.
  • Microsoft Word 170 KB
  • 2012 m.
  • 6 puslapiai (1539 žodžiai)
  • Odeta
  • Pirmas pasaulinis karas, testai, šaltiniai
    10 - 1 balsai (-ų)
Pirmas pasaulinis karas, testai, šaltiniai. (2012 m. Gruodžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmas-pasaulinis-karas-testai-saltiniai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 29 d. 10:48
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo