Pirmieji darbo kompiuteriu žingsniai


Įvadas. Kompiuterių tipai. Kompiuterio įjungimas. Tinkamas kompiuterio išjungimas. Pelės valdymas. Klaviatūros naudojimas. Kaip sutvarkyti klavišai. Teksto įvedimas. Darbo laukas. Darbas su darbalaukio piktogramomis. Programų naudojimas. Žiniatinklis. Naršymas internete. Elektroninis paštas. Tiesioginių pranešimų mainai.

Per pastaruosius metus daug informacijos šaltinių pasikeitė: pakito jo išvaizda, atsinaudino turinys, vartotojams siūloma naujų paslaugų. Atsirado naujų interneto šaltinių. Keitėsi ir tobulėjo paieškos įrankiai, sukurta naujos kartos paieškos sistemų, todėl gaima greičiau ir efektyviau rasti reikalingos informacijos. Kompiuteriai paskutiniaisiais metais iš tiesų pateisino. Jie tapo kasdieniniu darbo (ir ne tik darbo) įrankiu ne tik darbe, bet daugeliui žmonių – ir namuose. Darbo vietoje daugelis žmonių naudoja kompiuterius įrašams laikyti, duomenims analizuoti, tyrimams atlikti ir projektams tvarkyti. Namuose kompiuterius galite naudoti norėdami ieškoti informacijos, saugoti paveikslėlius ir muziką, sekti finansus, žaisti žaidimus ir bendrauti su kitais—ir tai tik keletas galimybių.

Kompiuteriai veikia sąveikaudami su aparatūra ir programine įranga. Aparatūra reiškia kompiuterio dalis, kurias galite matyti ir liesti, įskaitant kompiuterio korpusą ir viską, kas yra jame. Svarbiausia aparatūros dalis yra smulkus stačiakampis lustas, esantis kompiuteryje ir vadinamas pagrindiniu vienetu (CPU) arba mikroprocesoriumi. Tai kompiuterio „smegenys“—dalis, pateikianti instrukcijas ir atliekanti skaičiavimus. Aparatūros elementai, pvz., monitorius, klaviatūra, pelė, spausdintuvas ir kiti komponentai, dažnai vadinami aparatūros įrenginiais.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 85 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2237 žodžiai)
  • Bigz
  • Pirmieji darbo kompiuteriu žingsniai
    10 - 2 balsai (-ų)
Pirmieji darbo kompiuteriu žingsniai. (2013 m. Spalio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmieji-darbo-kompiuteriu-zingsniai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 17:11
×