Pirminis ūkio sektorius Kazachstane


Įvadas. Nvs šalys. Pagrindinė informacija. Kazachstano ekonomika. Prekyba. Ištekliai. Turtinga Vidurio Azijos šalis. Gamtos turtai. Grūdų rinka. Išvados. Literatūra.

Taigi, aš pasirenku pirminį ūkio sektorių ir jį nagrinėsiu pasirinktoje NVS šalyje – Kazachstane.

Taigi, sandraugą sudaro tokios valstybės:

Kazachstano Respublika (Kazachstanas, Kazachija) – valstybė Vidurinėje Azijoje. Ribojasi su Rusija, Kinija, Kirgizstanu, Uzbekistanu, Turkmėnistanu bei Kaspijos jūra. Jo sostinė – Astana.

Kazachstanas yra stipri valstybė, kuri turi daug gamtinių išteklių. Tokių kaip akmens anglis, nafta, geležies rūda, chromas, dujos. Visi šie dalykai palaiko šalies ekonomiką ir padeda jai kilti, eksportuojant į kitas pasaulio šalis. Kazachstanas turi didžiausią pasaulyje chromo kasyklą. Unikali geografinė padėtis ir didžiuliai gamtiniai ištekliai Kazachstanui suteikia ypatingų galimybių ir veikimo scenarijų, kuriais ši šalis neabejotinai pasinaudoja. Kiekviena iš pusių, pretenduojančių į kazachų naftą ir dujas, pasirengusi daryti įvairiausias nuolaidas.

Taip pat valstybės gelmėse yra aukso, vario, cinko, švino, mangano bei urano. Kasyba yra pagrindinė Kazachijos ūkio šaka ir nuo 1999 m. BVP kasmet auga.

  • Microsoft Word 103 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2380 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kamilė
  • Pirminis ūkio sektorius Kazachstane
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pirminis ūkio sektorius Kazachstane. (2015 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirminis-ukio-sektorius-kazachstane.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 17:04
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo