Pirmoji medicininė pagalba esant nudegimams ir nušalimams moralinės psichologijos baimės ir sąmyšio priežastis


Pirmoji pagalba esant nusalimams. Nudegimai pirma pagalba skaidrės.

Įvadas. Kaip ir kodėl reiškiasi moralinės - psichologinės baimės. Pagrindiniai baimės ir sąmyšio slopinimo būdai. Pirmoji medicininė pagalba esant nudegimams. Pirmoji medicininė pagalba esant nušalimams. Išvados. Literatūra.

Iš patirties žinoma, jeigu gyventojai iš anksto pasirengę įvairiems pavojams, tai nelaimes ir jų padarinius jie lengvai įveikia. Baimė - dalis mūsų instinkto išgyventi. Ji įspėja mus apie pavojus, perspėja, kada reikia imtis aktyvių veiksmų. Skatina veikti ir mąstyti žaibiškai. Drąsuoliams baimė padeda išvegti lengvabūdiškų jausmų.

Temos aktualumas. Nagrinėjama tema aktuali, nes traumų patiriama daug ir įvairių. Įvykus nelaimei reikia žinoti, kaip atlikti pirmąją pagalbą esant nudegimams, nušalimams, patyrus moralinę – psichologinę baimę.

Problema. Keičiantis socialinėms ir ekonominėms gyvenimo sąlygoms nelaimingų atsitikimų vis didėja, todėl kiekvienam piliečiui reikalinga žinoti, kaip suteikti pirmąją pagalba įvykus nelaimei.

Objektas. Pirmoji medicinine pagalba, esant nudegimams ir nušalimams ir psichologines – moralinės baimės priežastys.

Tikslas – išsiaiškinti, kaip suteikti pirmąją pagalbą esant nudegimams, nušalimams, patyrus moraline- psichologine baimę.

Uždaviniai: išsiaiškinti kaip ir kodėl reiškesi baimės ir sąmyšis

Baimės ir sąmyšio slopinimo būdai.

Susipažinti, kaip atlikti pirmąją pagalbą esant nudegimams.

Aptarti, kaip atlikti pirmąją pagalbą esant nušalimams.

Metodai. Siekiant užsibrėžto tikslo, buvo remtasi įvairių spausdintų šaltinių analize, moksliniais šios srities tyrimais.

  • Sauga Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1986 žodžiai)
  • Aurelijus
  • Pirmoji medicininė pagalba esant nudegimams ir nušalimams moralinės psichologijos baimės ir sąmyšio priežastis
    10 - 3 balsai (-ų)
Pirmoji medicininė pagalba esant nudegimams ir nušalimams moralinės psichologijos baimės ir sąmyšio priežastis. (2012 m. Balandžio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmoji-medicinine-pagalba-esant-nudegimams-ir-nusalimams-moralines-psichologijos-baimes-ir-samysio-priezastis.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 00:02
×