Pirmoji pagalba ir higiena testas


Higienos testas. Pirmos pagalbos testas. Pirmoji pagalba testas. Kiek pagal subalansuotos mitybos desni zmogus turi gauti energijos. Higienos tes. Kiek pagal subalansuotos mitybos desni zmogus gali gaut energijos. Kur gauti pirma pagalba. Www testai pradinukams pirma pagalba.

Pirmoji galba ir higiena. Sveika mityba. Kas yra higiena? Ką apima asmens higiena? Kas nagrinėja sveiko žmogaus mitybą? Kokiomis priemonėmis žmogus gali grūdintis? Kaip vadinamas nenutrūkstamas biologinis vyksmas, kurio metu žmogaus organizmas iš išorės aplinkos ima deguonį, o į ją išskiria anglies dvideginį ir vandens garus? Kaip vadinamas kvėpavimas, kai įkvėptas oras tolygiai, lengvai pripildo apatinę, vidurinę ir viršutinę plaučių dalį? Kada atliekamas žmogui dirbtinis kvėpavimas? Kaip apibūdinamas išorinio veiksmo sukeltas organų ar audinių sužalojimas ar stiprus sukrėtimas? Dėl kokių priežasčių dažniausiai patiriamos sporto traumos? Kaip vadinamas paviršinis odos pažeidimas? Kaip vadinamas audinių pakenkimas nesužalojant odos vientisumo? Kas gali atsitikti staiga viršijus įprastą judesio per sąnarį amplitudę? Kurie kaulų lūžiai yra uždari? Kurie kaulų lūžiai yra atviri? Kada patiriamos vidaus organų traumos? Kas atsitinka nudegus? Kokia yra pirmoji pagalba pasitempus sausgysles, joms įplyšus, išnirus sąnariui? Kokia pirmoji pagalba esant uždaram kaulų lūžiui? Kokia pirmoji pagalba užsidegus drabužiams? Kokia pirmoji pagalba nušalus? Kas yra sveika mityba? Kas sudaro tinkamą mitybos tvarką? Nuo ko priklauso maisto kokybė? Koks vertingiausias mokiniams baltymų šaltinis? Koks yra vertingiausias aliejus? Kiek rekomenduotina kasdien suvartoti aliejaus? Kur dažniausiai žmogaus organizme kaupiasi riebalai? Koks yra svarbiausias žmogaus organizmo energijos šaltinis? Kaip vadinamos balastinės medžiagos, kurių žmogaus organizmas nepasisavina, tačiau jos reguliuoja žarnyno veiklą? Kiek sveikas žmogus per parą turi išgerti vandens? Kokia yra pagrindinė kaulų ir dantų sudedamoji dalis? Kiek pagal subalansuotos mitybos dėsnį žmogus turi gauti energijos? Kodėl mokiniui reikia gauti daugiau energijos nei jis suvartoja? Kokiais vienetais matuojama maisto medžiagų energinė vertė? Kiek kilokalorijų (kcal) suskildamas atpalaiduoja. G baltymų? Kiek kilokalorijų (kcal) suskildamas atpalaiduoja. G angliavandenių? Kiek kilokolorijų (kcal) suskildamas atpalaiduoja. G riebalų? Kiek kalorijų yra vienoje kilokolorijoje? Kodėl intensyviai treniruojantis su maistu reikia gauti ypač daug vitaminų ir mineralinių medžiagų? Kelių valandų pertrauka turi būti tarp valgymo ir treniruotes?
  • Medicina Testas
  • Microsoft Word 20 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (938 žodžiai)
  • Adele
  • Pirmoji pagalba ir higiena testas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pirmoji pagalba ir higiena testas. (2013 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmoji-pagalba-ir-higiena-testas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 04:29
×