Pirmoji pagalba nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus, pro burną, per odą, į akis, kvėpavimo takus


Pirmoji pagalba nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus. Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus pro burną. Kaip atpažinti tai? Pirmoji pagalba. Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus per odą. Kaip atpažinti tai? Pirmoji pagalba. Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus į kvėpavimo takus. Kaip atpažinti tai? Pirmoji pagalba. Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus į akis. Kaip tai atpažinti? Pirmoji pagalba. Kaip apsisaugoti nuo apsinuodijimų cheminėmis medžiagomis. Medžiagos, kurios gali pakenkti mūsų sveikatai. Apsinuodijimus sukėlusios medžiagos statistika. Prevencija prieš nuodingas medžiagas. Išvados.


Pirmoji pagalba nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus, pro burną, per odą, į akis, kvėpavimo takus.

Darbo tikslas: Informuoti, kaip reikia teikti pirmąją pagalbą nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus, pro burną, per odą, į akis, kvėpavimo takus. Darbo uždaviniai: Išanalizuoti, kaip reikia teikti pirmąją pagalbą nuodingoms medžiagoms patekus ant skirtingų vietų. Išmokti, atskirti pavojingas būsenas patekus pavojingoms medžiagoms. Sužinoti, Susipažinti su medžiagomis, kurios gali pakenkti mūsų sveikatai. Pristatyti, prevencines priemonės prieš nuodingas medžiagas.

Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus pro burną.

Aplink nukentėjusį būna daug tuščių pakuočių. Iš apsinuodijusiojo, ar aplinkinių, kada, kiek ir ko gerta. Vėmimas ir pykinimas.

Užtikrinti gyvybines organizmo funkcijas. Išsiaiškinti kuo apsinuodyta. Kviesti greitąją medicinos pagalbą. Jei matomas lupų nudegimas, duoti mažais gurkšneliais atsigerti vandens.

Pirmoji pagalba, nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus per odą.

Odos skausmas. Šalia nukentėjusiojo būna cheminių medžiagų ar jų pakuočių. Odos paraudimas, patinimas, pūslės.

Pasirūpinti savo ir nukentėjusiojo saugumu.

  • MS PowerPoint 5137 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (472 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Pirmoji pagalba nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus, pro burną, per odą, į akis, kvėpavimo takus
    10 - 3 balsai (-ų)
Pirmoji pagalba nuodingoms ir pavojingoms medžiagoms patekus, pro burną, per odą, į akis, kvėpavimo takus. (2020 m. Gruodžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmoji-pagalba-nuodingoms-ir-pavojingoms-medziagoms-patekus-pro-burna-per-oda-i-akis-kvepavimo-takus.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 28 d. 12:05
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo