Pirmojo pasaulinio karo ginkluotė


Pirmojo pasaulinio karo ginkluotė. Tikslai. Didysis karas, kaip to meto žmonės vadino. Iš esmės šis laivas padarė tokią stiprią įtaką to meto linijinių laivų statybai. Pirmasis drednautas buvo ginkluotas 30 cm patrankomis ir buvo. Nereikėtų pamiršti, kad tokiems laivams. Išniręs kiek tolėliau ar būdamas arti paviršiaus. Patrankos būdavo naudojamos tik prieš beginklius krovininius laivus arba tuomet. Pirmojo pasaulinio karo išvakarėse ir jo eigoje, labai svarbus povandeniniams laivams buvo periskopas. Tokie tobulėjimo tempai buvo pastebimi ne tik laivyboje. Taip pat buvo projektuojami, gaminami ne tik orlaiviai, bet ir dirižabliai (cepelinai). Liepsnosvaidžiai. Nuodingosios dujos. Tankai. Išvados. Šaltiniai.


Trumpai priminti Pirmojo pasaulinio karo laikotarpį. Supažindinti su Pirmojo pasaulinio karo ginkluote.

Visų pirma, šie milžinai turėjo galingas didelio kalibro patrankas, o antra, jų varikliai buvo sukami garo turbinos, kurios užtikrino, kad laivas jau nebebus priklausomas nuo vėjo.

Pirmieji liepsnosvaidžius panaudojo vokiečiai. Jais galėjo uždegti bet ką 18 m atstumu. Tačiau jie buvo sunkūs, nes buvo užpildyti degiu skysčiu, kuris svėrė apie 30 kg. Buvo galima naudoti vos kelias sekundes, nes skystis labai greitai sudegdavo. Su liepsnosvaidžiu kareiviai būdavo itin lengvi taikiniai.

Tai cheminis ginklas, kuris Pirmajame pasauliniame kare buvo naudojamas susilpninti priešininkų gynybos linijas. Buvo naudojama: ašarinės dujos ir chloras.

Pirmieji serijomis gaminami ir praktiškai mūšio lauke naudoti tankai buvo sukurti Jungtinėje Karalystėje.

Galėjo judėti tik tam tikrų rūšių vietomis.

Prieštankinis ginklas T-Gewehr Pabūklas 3.7 cm PaK Rheinmetall Patranka 7.7 cm FK 16.

Pirmasis pasaulinis karas vyko 1914 m. liepos 28 d. – 1918 m. lapkričio 11 d. Pirmojo pasaulinio karo ginkluotė buvo gausi ir įvairi: HMS „Dreadnought artileriniai laivai, povandeniniai laivai, tankai, orlaiviai, dirižabliai, liepsnosvaidžiai, dujos, prieštankiniai ginklai, pabūklai, patrankos ir kt. Tokiais mąstais tobulėjant karo technikai, pradėjo didėti ir jų daroma žala, kas įtakojo augančių aukų skaičių visuose kariaujančiuose pusėse.

  • MS PowerPoint 2378 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (771 žodžiai)
  • Neringa
  • Pirmojo pasaulinio karo ginkluotė
    10 - 4 balsai (-ų)
Pirmojo pasaulinio karo ginkluotė. (2016 m. Kovo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirmojo-pasaulinio-karo-ginkluote.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 06:00
×