Pirštininės lėlės panaudojimas ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose


Pirštininės lėlės panaudojimas ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose. Scenelės kūrimas. Įvadas. Pirštininė lėlė, tai užmaunama ant žmogaus rankos lėlė. Šias lėles nesunkiai galima pasigaminti namuose ar darželyje. Darbo tikslas – atskleisti pirštininių lėlių ir scenelių kūrimo. Pirštininės lėlės padeda. Lavinti vaikų pirštukus, riešo ir rankos plaštaką. Pirštininėms lėlėms pasiūti gali prireikti. Languoto popieriaus iškarpoms kopijuoti. Lėlės pirštinės siuvamos ne ilgesnės kaip iki alkūnės. Lėlės puošiamos įvairiausiomis juostelėmis. Šias priemones galima rasti, beveik kiekvieno žmogaus namuose. Tai bus naudinga. Išvados. Pirštininės lėlės viena iš lėlių teatro priemonių. Skatinti kalbinę raišką, taisyklingą garsų ir skiemenų tarimą ir lavinti oratorystės meną. Taip pat, darželyje galima rengti vaidinimus. Literatūros sąrašas.


Pirštininės lėlės; panaudojimas ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose. Scenelės kūrimas.

Pirštininė lėlė, tai užmaunama ant žmogaus rankos lėlė. Ranka suteikia pirštinininei lėlei formą ir judesį tiesiogiai. Pirštininės lėlės yra puiki vaizdinė priemonė teatro vaidinimuose, darželiuose.

Šias lėles nesunkiai galima pasigaminti namuose ar darželyje, pirštininių lėlių nauda yra didelė: suteikia daug teigiamų emocijų, turtina žodyną, vaidinimuose puikios pagalbininkės.

Darbo tikslas – atskleisti pirštininių lėlių ir scenelių kūrimo, panaudojimo ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose galimybes.

Lavinti vaikų pirštukus, riešo ir rankos plaštaką, smulkiąją motoriką. Lavinti judesius ir koordinaciją. Ugdyti valingo dėmesio koncentraciją. Skatinti kalbinę raišką, taisyklingą garsų ir skiemenų tarimą.Lavinti oratorystės meną. Kūrybiškai panaudoti teatriniuose žaidimuose, kūrybinėse improvizacijose ir inscenizacijose.

Languoto popieriaus iškarpoms kopijuoti, pieštuko, kreidos arba sauso muilo gabaliuko iškarpoms apibrėžti, spalvotų vilnonių suktų siūlų, segtukų, standžios medžiagos arba fetro, adatų, aštrių žirklių, pincento su kuriuo patogu tvarkyti smulkias detales, vatos figūros formai prikimšti, siuvamosios mašinos, klijų.

  • MS PowerPoint 2580 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (416 žodžiai)
  • Kolegija
  • Andželika
  • Pirštininės lėlės panaudojimas ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose
    10 - 1 balsai (-ų)
Pirštininės lėlės panaudojimas ikimokyklinio amžiaus vaikų vaidinimuose . (2018 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirstinines-leles-panaudojimas-ikimokyklinio-amziaus-vaiku-vaidinimuose.html Peržiūrėta 2019 m. Kovo 26 d. 19:10
×