Pirštininių lėlių teatras


Pirštininių lėlių teatras. Scenelės kūrimas. Įvadas. Vaidyba vaikų darželyje. Pirštininės lėlės. Paprastoji pirštininė lėlė. Strypinė pirštininė lėlė. Pirštininės lėlės valdymas bei naudojimas. Pirštininės lėlės valdymas bei naudojimas (iiPirštininės lėlės valdymas bei naudojimas (iiiScenelės kūrimas. Scenelės kūrimas (iiIšvados. Literatūra.


Kaip ir bet kuris scenos atlikėjas, lėlė paprastai turėtų susidurti su auditorija, bet spektaklio metu gali pasisukti į vieną ar kitą pusę. Yra atvejų, kai lėlės įsiterpia į auditoriją, kaip ir aktorius.

Kalbėjimo efektas priklauso nuo to, kaip lėlės burna atidaroma ir uždaroma, kad atrodytų, jog sudaromi žodžiai ar garsai, panašūs į lūpų sinchronizavimą. Marionetės apatinis žandikaulis turėtų atsidurti žemyn, viršutinis žandikaulis, paprastai, besiribojantis su likusia galvos dalimi. Tai imituoja žmogaus burnos darbą. Lėlės, žinoma, nėra žmonės, ir jos visokiu būdu perkelia savo burną. Jos gali padaryti veido judesius, kurių žmogus negali.

Pagrindiniai žingsniai, norint sėkmingai sukurti vaidinimą: Lėlių pasirinkimas Lėlių pasirinkimas yra labai svarbus sėkmingam lėlių spektaklyje. Ne visos lėlės yra tinkamos lėlių teatrui, ir ne visi pasakojimai yra tinkami pasakoti lėlėmis. Lėlės asmenybės atpažinimas Svarbu pažinti lėlę prieš bandant su ja vaidinti. Taip pat, reikia išsirinkti tinkamą scenarijų savo vaidinimui, kad nustatytumėte, kokias asmenybes jūsų lėlės turės vaidinime.

Lėlės balsas Dabar, kai pradėjote plėtoti savo lėliės asmenybę, turite galvoti apie savo balsa, nes jis labia svarbus ne tik personažui, tačiau ir spektaklio nuotaikai perteikti. Lėlių kalba Dabar atėjo laikas sujungti lėlės asmenybę, balsa ir kalbą.

  • MS PowerPoint 670 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (840 žodžiai)
  • Kolegija
  • Milda
  • Pirštininių lėlių teatras
    10 - 3 balsai (-ų)
Pirštininių lėlių teatras. (2018 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/pirstininiu-leliu-teatras.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 19 d. 04:37
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!