Pjautinės medienos krovimo darbų technologija


Kraunamo krovinio analizė. Statybų krovinių vežimas. Pjautinė mediena. Krovinio klasifikavimas. Tinkamos kelių transporto priemonės ir vežėjo parinkimas. Tinkamos puspriekabės parinkimas. Tinkamos traukos priemonės parinkimas. Krovinio pakrovimo ir iškrovimo mašinos. Krovinio tvirtinimas. Tvirtinimo įranga. Skaičiuojamasis skyrius. Ašių apkrovų skaičiavimas. Krovimo darbų sauga. Reikalavimai transporto priemonėms ir krovos darbų mechanizmams. Išvados. Informaciniai šaltiniai.

Kaip ir buvo minėta anksčiau, krovos įrenginių efektyvumą nulemia daugybė veiksnių, todėl į visus juos atsižvelgti yra gana sudėtinga. Tam, kad būtų galima parengti krovos įrenginių efektyvumo tyrimo metodiką, krovinių tvirtinimo patikimumą būtina analizuoti konkretų pavyzdį ir remtis konkrečių tyrimų rezultatais.

Darbo tikslas – parinkti tinkamą transportavimo bei krovimo darbų technologijų metodą pjautinei medienai gabenti ir atlikti reikiamus skaičiavimus.

Darbo uždaviniai:

1.Teoriškai išanalizuoti kraunamą krovinį.

2.Parinkti tinkamą transporto priemonę kroviniui vežti.

3.Parinkti tinkamą krovinio pakrovimo mašiną.

4.Pagrįstai parinkti tinkamą krovinių tvirtinimo būdą.

5.Nustatyti transporto priemonės ašių apkrovas.

6.Parinkti tinkamą krovinio iškrovimo mašiną.

7.Atlikti pakrovimo ir iškrovimo mašinų našumo ir pakrovimo, iškrovimo laikų skaičiavimus.

8.Pateikti krovimo darbų saugos analizę.

  • Transportas Kursinis darbas
  • Microsoft Word 1278 KB
  • 2013 m.
  • 30 puslapių (4456 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Pjautinės medienos krovimo darbų technologija
    10 - 2 balsai (-ų)
Pjautinės medienos krovimo darbų technologija. (2013 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pjautines-medienos-krovimo-darbu-technologija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 06:23
×