Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos


Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos. Pagrindiniai reikalavimai ryšių tinklui ir jo sukūrimo pagrindai. Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos. ATM technologijos esmė. Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos. Ethernet technologijų standartai. Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos. IP protokolo darbas įvairiuose tinkluose ir taikymai. TV ir kitų vaizdo signalų perdavimas. Pasyvieji optiniai tinklai BPON ir GPON. PON tinklo struktūra. Pasyvieji optiniai tinklai BPON ir GPON. BPON technologija. BPON tinklo struktūrinė schema. GPON technologija. GPON kadrų generavimo principas. GPON technologija. EFM ir EPON technologijos. EFM topologijų charakteristikos. EFM ir EPON technologijos. Ethernet kadro struktūra. EFM ir EPON technologijos. Technologija epon (p2mp). EPON tinklo struktūra. Ethernet „žemynkrypčio“ srauto kadrų perdavimas. Ethernet „Aukštynkrypčio“ srauto kadrų perdavimas. EPON tinklo pavyzdys. Galimos optinio tinklo topologijos. Žvaigždė, taškas-taškas. Aktyvi žvaigždė, taškas- daug taškų. Pasyvus optinis tinklas, taškas-daug taškų.

Plačiajuosčiams skaitmeniniams tinklams rastis yra dvi priežastys: - didėjanti paklausa naujoms paslaugoms; - telekomunikacijų technologijos galimybės tenkinti naujus poreikius už prieinamą kainą.

Reikalavimai telekomunikacijų tinklams pastoviai auga trim aspektais: didėja vartotojų skaičius; plečiasi paslaugų įvairovė; didėja reikalavimai aptarnavimo kokybei (visų pirma patikimumui, spartai ir konfidencialumui).

Pagrindiniai reikalavimai ryšių tinklui ir jo sukūrimo pagrindai.

Pagrindiniai reikalavimai: Vieningumas Lankstumas ir adaptavimasis Efektyvumas.

Tinklo sukūrimo pagrindai: Šviesolaidinės perdavimo sistemos Greitaeigiai integriniai grandynai Tinklo koncepcijų plėtra.

Skaitmeninių informacijos perdavimo sistemų įsigalėjimas telekomunikacijų tinkluose lėmė naujų technologijų vystymąsi. Jau 9-jame XX amžiaus dešimtmetyje optiniuose tinkluose imta taikyti paketų komutavimo technologijas. Tuo pat metu žymiai išaugo perdavimo sparta LAN tinkluose ir iškilo būtinybė tarpusavyje sujungti nutolusius LAN.

Geriausia technologija duomenims siųsti vietiniuose tinkluose pasirodė Ethernet technologija. Ji buvo projektuota vietiniams tinklams, bet išplito į visų lygių tinklus: globaliuosius, miesto ir prieigos. Tai susiję su tuo, kad šiuolaikinis TK tinklas tapo vieningu įvairias paslaugas (DP, interneto, telefono, TV, vaizdo ir kt.) teikiančiu tinklu.

PDH ir SDH technologijos PDH (Plesiochronous Digital Hierarchy) – tai pleziochroninė skaitmeninė hierarchija. Tai pirmoji skaitmeninė perdavimo technologija, kurioje taikoma IKM moduliacija ir laikinis kanalų atskyrimas.

Nauja skaitmeninės hierarchijos karta SDH (Sunchronous Digital Hierarchy) – sinchroninė skaitmeninė hierarchija buvo projektuojama optiniams kabeliams. SDH plačiai naudojama magistraliniuose tinkluose.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 263 KB
  • 2016 m.
  • 97 puslapiai (3171 žodžiai)
  • Veronika
  • Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos
    10 - 2 balsai (-ų)
Plačiajuosčių prieigų sudarymo technologijos. (2015 m. Sausio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/placiajuosciu-prieigu-sudarymo-technologijos.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 23:50
×