Planšetinių kompiuterių naudojimas universitetinėse studijose


Įvadas. Apžvalga. Planšetinių kompiuterių panaudojimas švietimo ir ugdymo sistemoje. Planšetinis kompiuteris ,,iPad” švietimui ir edukacijai. Mokytojų patirtis naudojant planšetinį kompiuterį. Išvados. Literatūra.

Šiame referate bus aptariamas planšetinių kompiuterių panaudojimas universitetinėse studijose. Planšetiniai kompiuteriai nagrinėjami plačiau, siekiant ištirti jų galimybes ir veikimo principus. Taip pat aptariamas praktinis jų panaudojimas studijų ir valdymo procese, studentų, ir dėstytojų kasdieniniame darbe.

Pirmasis planšetinis kompiuteris buvo pristatytas 1987 m. Jis vadinosi Kebridžo tyrimo centro Z88. Prie šio kompiuterio buvo pritaisyta klavietūra, kurios pagalba buvo galima įvesti informaciją. Šiuo planšetiniu kompiuteriu vartotojai naudojosi iki 2010 metų. Tų metų balandžio mėnesį Amerikos korporacija ,,Apple” į rinką išleido planšetinį kompiuterį ,,iPad“ [5]. Naujausias „Apple“ produktas – planšetinis kompiuteris „iPad Air“.

Po to kai pasirodė ,,iPad“ atsirado kitų gamintojų, kurie savo produktais pradėjo konkuruoti su ,,Apple“.

Žymesni gamintojai ir jų produktai:

kompiuterių populiarumas tik auga ne tik visame pasaulyje, bet ir Lietuvoje. Rinkos tyrimų bendrovės TNS LT atlikto mobiliųjų įrenginių vartotojų tyrimo rezultatai parodė, kad 2013 m.

Paskaitose dažnai ar nuolatos reikalinga internetinė prieiga atlikti užduotis, kurias skiria dėstytojai. Todėl studentams, kurie neturi kompiuterio, jiems darosi vis sunkiau atlikti akademines užduotis, nes atsiskaitomieji darbai pivalo būti parašyti kompiuteriu ar užduotis turi būti įkeltos į virtualias mokymosi sistemas. 2011 m. Ugdymo plėtotės centras atliko projekto „Planšetinių kompiuterių naudojimas ugdyme“. Remiantis šio tyrimo duomenimis buvo atskleista dėl kokių priežasčių planšetiniai kompiuteriai vertinami teigiami:1) Planšetinių kompiuterių naudojimas pamokoje ar paskaitoje padeda rasti atsakymus į daugelį klausimų, sparčiau surasti informaciją, pradėti ir baigti ruošti užduotis sparčiau.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 301 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1426 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aurimas
  • Planšetinių kompiuterių naudojimas universitetinėse studijose
    10 - 7 balsai (-ų)
Planšetinių kompiuterių naudojimas universitetinėse studijose. (2015 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/plansetiniu-kompiuteriu-naudojimas-universitetinese-studijose.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 13:59
×