Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė


Įvadas. Uab „Broliai“ planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė. Planuojamas pagaminti gaminių skaičius. Gamybinei programai įvykdyti reikalingas pagrindinių darbininkų skaičius. Medžiagų išlaidos kiekvienam produkcijos vienetui, atskiriems gaminiams ir visai produkcijai pagaminti. Vienetinių įkainių ir pagrindinių darbininkų darbo užmokestis bei įmokos socialiniam draudimui (pagal gaminius iš viso). Kiekvieno gaminio, atskirų gaminių ir visos planuojamos pagaminti produkcijos tiesioginės gamybos išlaidos. Administracijos darbuotojų darbo užmokestis ir įmokos socialiniam draudimui. Elektros energijos poreikis ir išlaidos varikliams varyti. Elektros energijos poreikis ir išlaidos patalpoms apšviesti (pagal atskiras patalpas ir iš viso). Ilgalaikio turto nusidėvėjimas ir amortizacija. Netiesioginės gamybos išlaidos. Atskirų gaminių, visos produkcijos ir kiekvieno gaminio (vieno produkcijos vieneto) gamybinė savikaina. Planuojamos parduoti produkcijos gamybinė savikaina. Įmonės veiklos sąnaudos. Planuojamos pardavimo pajamos. Įmonės bendrasis, veiklos ir grynasis pelnas. Bendrasis ir grynasis pardavimo pelningumas. Nenuostolingo pardavimo mastas vertine išraiška. Išvados. Literatūra.

Temos aktualumas. Verslas – savarankiška veikla, paremta asmenine rizika, kurios tikslas – gauti pelną, panaudojant savo sugebėjimus, žinias, laiką, kitų žmonių pinigus ir kitų žmonių darbą. Verslas yra neatsiejama įmonės dalis. Įmonė – tai ūkinis vienetas, turintis savo firmos vardą, įsteigtas įstatymų nustatyta tvarka tam tikrai komercinei – ūkinei veiklai. Kiekviena įmonė yra organizacija, kurios veikla sąmoningai koordinuojama, siekiant bendro tikslo. Tačiau ne visos jos įsitvirtina, išlieka ir dirba sklandžiai. Labai svarbu tinkamai paskirstyti visus išteklius, išlaikyti visų veiklos sudedamųjų dalių (aprūpinimas, gamyba, pardavimas) pusiausvyrą norint gerų rezultatų.

Kursinio darbo tikslas – prognozuoti UAB ,,Broliai“ . planuojamos gaminti produkcijos pelningumą (susisteminti verslo ekonomikos teorines žinias, formuoti savarankiško darbo įgūdžius, ugdyti gebėjimą analizuoti, apibendrinti, formuluoti išvadas).

Kursinio darbo uždaviniai – ištirti UAB „Broliai“ pelningumą, atlikti skaičiavimus naudojantis formulėmis, pateikti išvadas ir savo siūlymus.

Darbo struktūra – duomenys paimti iš kursinio darbo užduoties arba iš jau atliktų užduočių. Visos kursinio darbo užduotys atliekamos lentelėse. Po kiekviena iš jų rašoma formulė, matematinis skaičiavimas.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 76 KB
  • 2014 m.
  • 27 puslapiai (4494 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pleshrune
  • Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė
    10 - 2 balsai (-ų)
Planuojamos gaminti produkcijos pelningumo prognozė. (2014 m. Lapkričio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/planuojamos-gaminti-produkcijos-pelningumo-prognoze.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 18:08
×