Plastinė chirurgija


Plastine chirurgija literatura. Plastines operacijos zala. Plastine chirurgija kursiniai. Plastines operacijos referatas. Plastine chirurgija darbas. Chirurgijos referatas. Bendroji chirurgija referatas. Chirurgija kursinis darbas. Plastines operacijos referatas. Kursiniai is chirurgijos.

Medicinos referatas. Įvadas. Šiek tik istorijos. Plastinė chirurgija šiandien. Plastinės chirurgijos rinkoje. Mados poveikis. Klinikų reputacija. Reklamos poveikis. Kaina, pasiūla, paklausa. Konkurencija. Išvados. Literatūra.


Puiku jeigu gamta atseikėjo kūną gražų ir sveiką, bet jei ne, tai yra du variantai susitaikyti arba keisti. Kadangi lietuviai nevisi sau gali leisti dėl finansų sunkumų, tai plastinė chirurgija yra kažkam tolimo ir nepasiekiama, o kažkam tik norų reikia, plastines operacijos iš principo yra puikus dalykas. Kitas klausimas, kokie besioperuojančiojo motyvai ir kokias operacijas jis nori daryti. Žinome kraštutini Michaelo Jacksono pavyzdį. Tačiau jeigu, pvz., žmogus pakliuvo į avarija arba smarkiai apdegė, ir jo veidas buvo sužalotas, o yra galimybe plastines operacijos būdu tai pakoreguoti - puiku! Taip pat, jeigu žmogus turi įgimtu rimtu defektu, darkančiu jo grožį ir atrodančiu neestetiškai, kodėl gi to nepakoregavus, jeigu įmanoma ir nekenkia sveikatai.

Vakaruose, kur pinigų turi dauguma žmonių, plastinių operacijų mada jau praėjusi, pas mus žmonės dar tik pradeda susivokti, bet tas suvokimas yra ne jų pačių, o mados tendencijos. Reikia nuolat aiškinti, kas yra gera kas bloga, nes šiuo metu pavyzdys yra televizija ir joje rodomos Lietuvos bei užsienio garsenybes ir jų kūno korekcijos.

  • Medicina Referatai
  • 2012 m.
  • Mary
  • 11 puslapių (3170 žodžių)
  • Medicinos referatai
  • Microsoft Word 21 KB
  • Plastinė chirurgija
    10 - 1 balsai (-ų)
Plastinė chirurgija. (2012 m. Gegužės 16 d.). http://www.mokslobaze.lt/plastine-chirurgija.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 01:48