Platforminio vagono aprašymas


Įvadas. Platforminio vagono aprašymas. Platforminio vagono ypatumai. Platforminio vagono sandara. Paltforminio vagono pakrovos ir iškrovos būdai. Dengtieji vagonai. Dengtojo vagono charakteristika ir sandara. Išvados. Literatūra.


Platforminį vagoną su atverčiamaisiais bortais galima pakrauti ar iškrauti panaudojant šias priemones, tai įvairūs krautuvai, gervės, kranai ar kitomis techninėmis priemonėmis. Platforminio vagono borto sekcijos turi būti uždarytos ir įtvirtintos antšovimis. Leidžiama krovinį tvirtinti standartiniais varžtais, smeigėmis (strypeliais su sriegiais galuose) ir sraigtais. Norint, kad veržlės savaime neatsisuktų, naudojami vielokaiščiai, fiksuojamosios veržlės, išpalakamas sriegis arba suvirinima.

Vagonai skirstomi į keleivinius ir prekinius. Prekinių vagonų tipai – dengtasis, izoterminis, CMGV, platforminis, pusvagonis, autovėžis, cisternos, konteineris ir refrižiaratorius.

Europos geležinkelių transporto raidai svarbūs moksliniai taikomieji tyrimai, kurie padėjo pasiekti šiandieninį lygį ir kurie leis progresuoti šiai transporto šakai.

Geležinkelis yra pagrindinė vežimų ,,nuo durų iki durų” grandis, tačiau, be kelių transporto, šie vežimai yra beveik neįmanomi.

Vis didesnę paklausą turi vagonai, skirti kombinuotiems vežimams- tai vilkikų puspriekabėms ir priekaboms bei platforminiai vagonai konteineriams gabenti.

  • Microsoft Word 1279 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1197 žodžiai)
  • Anastasija
  • Platforminio vagono aprašymas
    10 - 9 balsai (-ų)
Platforminio vagono aprašymas. (2016 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/platforminio-vagono-aprasymas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 05:08
×