Plaučių sandara


Zmogaus plauciu sandara. Plauciu svoris. Is ko sudaryti plauciai. Plauciu sandaros ypatybes. Plauciai sandara. Paluciu sandara. Plauciu tuberkuliozes reabilitacijos pratimai. Plauciu sandara.. Plaučių sandara skaidrės. Plauciu sandaros ypatumai.

Plaučių sandaros tyrimas. Plaučiai yra kvėpavimo centras. Jie yra krūtinės ertmėje. Plaučių svoris 330g. Susipažinti su plaučių sandara. Ar tikrai plaučiai yra netusčiaviduris organas? Ar tikrai didžiausią plaučių dalį sudaro alveolės ir bronchai? Gyvulio plaučiai, preparavimo peilis, plaučių audinio preparatas, mikroskopas, plastmasinė žarnelė, guminės pirštinės rankoms apsaugoti.

Ar tikrai plaučiai yra netgyvulio plaučiai, preparavimo peilis, plaučių audinio preparatas, mikroskopas, plastmasinė žarnelė, guminės pirštinės rankoms apsaugoti.

Turime gyvulių plaučius. Randame bronchą ir jo šakas. Pasitelkę preparavimo peilį išnagrinėjame juos. Tada atpjauname gabalėlį plaučio nuo išorinio pavsuradome bronchą ir jo šakas ir išnagrinėjome juos. Viena pusė minkšta, o kita sudaryta iš kremzlinių pusžiedžių. Atpjauname gabalėlį plaučio ir žiūrime pro mikroskopą, ir matome, kad plautis sudarytas iš jungiamojo audinio, epitelinio audinio, krau

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (148 žodžiai)
  • Audronė
  • Plaučių sandara
    10 - 2 balsai (-ų)
Plaučių sandara. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauciu-sandara.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 24 d. 04:16
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo