Plaučių Vėžio Tendencijos Paauglių Tarpe


Plaučių Vėžio Tendencijos Paauglių Tarpe. Įvadas. Kas yra. paauglystė? Kas yra vėžys? Kas yra plaučių vėžys? Plaučių vėžio simptomai. Susirgimo plaučių vėžiu priežastys. Pagrindinė susirgimo plaučių vėžio priežastis – rūkymas. Kodėl paaugliai suserga plaučių vėžiu? Vyrų mirtingumas nuo plaučių vėžio. Išvados. Informacijos šaltiniai.

Plaučių vėžys – pati baisiausia plaučių liga. Nepaslaptis, kad Lietuvoje ir visame pasaulyje plaučių vėžys yra viena iš pagrindinių gyventojų mirties priežasčių. Dažniausiai nuo jo miršta suaugę vyrai ir moterys, taciau, gaila, kad vis dažniau ir dažniau jų gretas papildo paaugliai.

Paauglystė - tai laikas, kai sparčiai vyksta fizinė, emocinė, tarpasmeninė branda. Paauglystei būdingas staigus atitolimas nuo tėvų, autoriteto ieškojimas tarp bendraamžių.

Cigaretės. “Priverstinis rūkymas”. Radonas. Asbestas. Aplinkos tarša. Plaučių ligos.

Dažniausiai plaučių vėžiu suserga ir nuo jo miršta rūkantys vyrai bei moterys. Tačiau Rūkalių "gretas" noriai papildo paaugliai, jauno amžiaus vyrai, net moterys. Beabejo, didelę įtaką jiems daro ir “priverstinis” rūkymas. Didėjant tabaką rūkančių, ar jo dūmais kvėpuojančių jauno amžiaus asmenų skaičiui, ateityje plaučių vėžiu pradės sirgti daug jaunesni žmonės negu dabar.

Plaučių vėžys – siaubinga, mirtina liga. Pagrindinė jos priežastis – rūkymas, tapęs labai populiariu paauglių tarpe. Siaubinga matyti diagramas, kuriose nurodytas vyrų mirštamumas nuo plaučių vėžio, tačiau dar baisiau bus jose matyti paaulgius, kurie į šį sąrašą pretenduoja patekti vis greičiau ir greičiau.

  • Biologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1024 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (479 žodžiai)
  • Erika
  • Plaučių Vėžio Tendencijos Paauglių Tarpe
    10 - 2 balsai (-ų)
Plaučių Vėžio Tendencijos Paauglių Tarpe. (2014 m. Spalio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauciu-vezio-tendencijos-paaugliu-tarpe.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 11:34
×