Plaukai ir nagai odos dariniai


Nagu sandara. Nago sandara. Odos ir jos darinių priežiūros taisykles. Odos ligos skaidres. Skaidres apie plaukus. Manikiuras pedikiuras referatas. Skaidres oda. Odos dariniai plaukai. Manikiuras ir pedikiuras referatas. Nagu dariniai.

Nagai – odos dariniai. Nagų ligos. Nagų priežiūra. Manikiūras. Pedikiūras. Nagai – gyvūnų rankų ir kojų pirštų galų dorsalinį paviršių dengiančios raginės plokštelės. Nagai sparčiai auga – atsinaujina per 90 – 120 parų. Nago plokštelė yra apie 0,5 mm storio. Jų distaliniai galai baigiasi laisvai. Nagų grybelis - užkrečiama lėtinė odos liga, kuri sudaro trečdalį visų grybelinių ir apie 50 procentų visų nagų ligų. Dėl skirtingo inkubacinio periodo kurį laiką ligos požymių gali ir nepasireikšti, todėl daugelis net neįtaria, kad serga grybeline liga. Negydomas kojų nagų grybelis gali persimesti į rankų nagus ar plaštakas. Maždaug kas ketvirtas planetos gyventojas yra tiesiogiai susidūręs su šia liga. Lietuvoje ši problema kamuoja apie 40 proc. per šešiasdešimtmetį perkopusių šalies gyventojų. Be to, pėdų nagų grybeliu užsikrečiama keturis kartus dažniau nei rankų nagų. Šeimos nariai nagų grybeliu gali lengvai užsikrėsti vieni nuo kitų. Pedikiūras, kojų pirštų ir nagų priežiūra - nuospaudų gydymas.
  • MS PowerPoint 871 KB
  • 2010 m.
  • 7 puslapiai
  • Ieva
  • Plaukai ir nagai odos dariniai
    10 - 1 balsai (-ų)
Plaukai ir nagai odos dariniai. (2010 m. Lapkričio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/plaukai-ir-nagai-odos-dariniai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 03:25
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo