Plaukų cheminis garbanojimas


Reikalauja „ aukų “. Chemins preparatas. Profesionaliam naudojimui. Pakuotėje yra. Šampūnas ir kondicionierius. Silikoninis serumas. Plaukų tiesinimas džiovintuvu. Jonų  kondicionavimo plaukų džiovintuvai. Tiesinimasis plaukų balzamas. Cheminis plaukų tiesinimas. Terminis plaukų sušukavimas. Keramikiniai plaukų tiesintuvai. Titano plaukų tiesintuvai. Plaukų tiesintuvai su garais. Kuo skiriasi plaukų tiesinimas ir plaukų gydymas keratinu. Kas yra keratinas. Kas yra plaukų tiesinimas keratinu. Kaip viskas vyksta. Kiek ilgai išlieka procedūros poveikis. Kaip prižiūrėti plaukus po procedūros.


8. Plaukų apdorojimas kondicionieriumi-užpildu, kuris padengia plaukų pažeidimus.

Tad darydamos plaukų tiesinimą pamastykite ar verta. Ir butinai susiraskite gerai išmanančią savo darbą, turinčią licenciją, ir darbo patirtį meistę.

Apibendrinant chemins plaukų tiesinimas yra labai populiari, tačiau truputį pavojinga procedūra. Šią procedūra turi atlikti šios profesijos meistras, kuris žino visus reikiamus žingsnius, norint pasiekti gerą, ilgai išleikantį poveikį. Tačiau šiuo metu yra sukurta įvairių kitų būdų kaip išsitiesinti plaukus, vienas populiariausių plaukų tiesinimas (gydymas) keratinu. Šis būdas paplitęs skelbimuose internete ir tarp pažystamų, tačiau mano mokytoja Danguolė Klikavičienė mums kartoja ne kartą, jog tai nėra taip nuostabu. Juk kiekviena procedūra su karštomis žnyplėmis kenkia plaukams, o tiesinimas atliekamas būtent su gerai įkaitusiomis žnyplėmis.

Manau jog kiekviena mergina prieš darydama šią procedūra turėtų pamastyti:

Atsakymas paprastas viskas kenkia tavo plaukams tik ne kirpėjo žirklės. (

  • Microsoft Word 628 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (1494 žodžiai)
  • Vaiva
  • Plaukų cheminis garbanojimas
    10 - 6 balsai (-ų)
Plaukų cheminis garbanojimas. (2016 m. Vasario 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauku-cheminis-garbanojimas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 16:54
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo