Plaukų dažymas tonas į toną


Plaukų ir grožio. Klaipėda. Tikslas ir uždaviniai. TIKSLAS – Atlikti plaukų dažymą tonas į toną. Projektavimas. Raktiniai žodžiai ir sąvokos Atspalviai - dažymo stiprumas. Dažymas - natūralios ar sintetinės plaukų spalvos pakeitimas permanentiniais ar pusiau permanentiniais dažais. Norint pavaizduoti savo klientės plaukų žilumo procentą bei norimą plaukų spalvos išgavimą. Idėjos paieška ir analogai. Produkto grafinis vaizdas. Medžiagos. Plautuvė. Plaukų fenas. Indelis, teptukas, svarstyklės. Plaukų šampūnas „Back bar red orange“. Kaukė dahlia alavijų ekstraktu ir taukmedžio sviestu. Plaukų dažai „Life color excelsa hp“ - tai nauji. Ištekliai. „Farmavita“ labai stiprios fiksacijos plaukų lakas „HD“. „Farmavita“ vidutinės fiksacijos putos plaukams „HD“. Dezinfekcija. Dezinfecijos eiga Panaudoti instrumentai nuplaunami po tekančiu vandeniu. Įrankių dezinfekcija Šukas ir žirkles bei kitus įrankius dezinfekuoti dezinfekcijos skysčiu. Skaičiavimai/ekonominis pagrindimas. Apskaičiaviamas. L = 1000ml ml. Įsivertinimas. Baigiamajam darbui nudažyti plaukus ir atlikti plaukų šukavimą. Išvados. Parinkti plaukų dažai. Informaciniai šaltiniai. Spausdinti informacijos šaltiniai Cirkina,E. Https//www google lt/search?hl=lt&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1280&bih=929&q=zili+plaukai&oq=zili&gs_l=img.

Plaukų ir grožio priežiūraPLAUKŲ DAŽYMAS TONAS Į TONĄTechnologijų mokyklinio brandos egzamino darbo pristatymas.

Norint pavaizduoti savo klientės plaukų žilumo procentą bei norimą plaukų spalvos išgavimą, dažymo pavyzdžių ieškota internete, žurnaluose. Projektuojamo produkto analogų vaizdai:.

Grafinis vaizdas iš priekio ir iš nugaros.

Vatos pagalvėlės, „Babyliss pro net tache“ valymo priemonė.

Retos šukos, šukos su koteliu, kombinuotos šukos.

„Farmavita“ labai stiprios fiksacijos plaukų lakas „HD“, 500ml Aerozolinis, labai stiprios fiksacijos lakas plaukams suteikia natūralų blizgesį ir didina plaukų apimtį.

Įrankių dezinfekcija: Šukas ir žirkles bei kitus įrankius dezinfekuoti dezinfekcijos skysčiu, kuris naudojamas kirpyklose, dažniausiai 1% stiprumo. Panaudotus įrankius nuplauname po tekančiu vandeniu. Merkiami į dezinfekcinį skystį. Išlaikymo laikas 30 minučių. Po išlaikymo laiko, įrankiai dar kartą nuplaunami po tekančiu vandeniu ir nusausinami. Dezinfekcijos tirpalas „Briliant“ arba „Intrusept plius“ – jie naudojami musu kirpykloje. Gamyba i 1 litra vandens pilama 10 ml skysčio ir gauname 1 procento dezinfekcijos skysti.

1l = 1000ml ml = g reikalingas tūris = r Tūris (buteliuko) = t Kaina (buteliuko) = k Kaina = m.

Baigiamajam darbui nudažyti plaukus ir atlikti plaukų šukavimą, tikslas buvo įgyvendintas ir norimas rezultatas buvo pasiektas. Dažant ir kitą klientę bus žinoma, kaip nustatyti natūralią ir esamą plaukų spalvą, kaip maišyti dažus tarpusavyje: kiek reikės dėti natūralaus pigmento ir norimo atspalvio. Šis atliktas darbas, įgytos praktinės ir teorinės žinios leidžia labiau tobulėti.

  • Technologijos Skaidrės
  • MS PowerPoint 2446 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 22 puslapiai (904 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gerda
  • Plaukų dažymas tonas į toną
    10 - 9 balsai (-ų)
Plaukų dažymas tonas į toną. (2015 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauku-dazymas-tonas-i-tona.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 18:47
×