Plaukų šalinimas lazeriu


Plaukų šalinimas lazeriu. Kaip atrodo lazeris ? Šalinimui namuose. Lazerio veikimo pincipas. Užtikrintumas. Spalvos įsiskverbimo gylis. Lazerių universalumas. PAVYZDYS. GentleMAX Pro alexandrito lazerio charakteristika. Kontraindikacijos. Lazerinė epiliacija ir fototipo įtaka (pagal Fitzpatriko skalę). Labiausiai tinkami ir netinkami klientai lazerinei procedūrai, vertinant pagal fototipą. Kiek lazerinių plaukų šalinimo procedūrų reikia ? Atėjęs į procedūrą klientas informuojamas. Kaip atliekama ? Komplikacijos. Plaukų šalinimo lazeriu pliusai. Plaukų šalinimo lazeriu minusai. Ačiū už DĖMESĮ. .

Plaukų šalinimas lazeriu yra viena moderniausių depiliacijos atmainų šiuolaikinėje grožio industrijoje. Vyrauja nuomonė, jog šis būdas yra efektyviausias ir ilgalaikiškiausias, tačiau verta paminėti, jog ir ganėtinai brangus. Pastaroji priežastis paaiškina, kodėl Lietuvoje grožio salonai visgi dažniausiai renkasi teikti ne tokią novatorišką plaukų šalinimo paslaugą. Kita vertus lazerių techologija, šalinant plaukus yra pakankamai pažengusi, kad klientas galėtų įsigyti prietaisą ir depiliaciją atliktų tiesiog namuose. Šiame darbe pateikiama: lazerio veikimo principas, sąlygos bei galimybės.

Lazeriai pasižymi monochromatine šviesa, t.y. vienos spalvos šviesa. Šalinant plaukus, spalva įtakoja melanino reakciją. Lazerio spinduliai, jų spalva ir ilgis turi būti parenkamas, atsižveliant į plauko spalvą, storį ir ilgį. Labiausiai tinkami šalinimui yra tie žmonės, kurių oda ir plauko spalva yra pakankamai kontrastingi.

Pagal tai, koks yra lazerio spindulys yra skiriami ir lazerio tipai. Knygoje “Milady Aesthetician Series, 2007” išskiriami būtent šie lazeriai, kaip tinkami plaukų šalinimui: Alekxandrite Diode Nd: YAG Ruby.

Šiai dienai lazeriai yra taip modernizuoti, jog į vieną sistemą yra įdiegta keletą rūšių lazerių spindulių, yra reguliuojamas spindulių ilgis. Būdami kaip tokie, lazeriai pasižymi universalumu, vadinasi galima ne tik sėkmingai šalinti įvairius plaukus, tačiau, keičiant spindulius ir programas, alikti ir kitas procedūras: pvz. randų, šalinimas ar pan.

Kaip žinoma, plaukas turi tris gyvavimo fazes: „augimo, regresijos ir ramybės.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 408 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 26 puslapiai (1275 žodžiai)
  • Živilė
  • Plaukų šalinimas lazeriu
    10 - 5 balsai (-ų)
Plaukų šalinimas lazeriu. (2015 m. Lapkričio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauku-salinimas-lazeriu.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 02:39
×