Plaukų šalinimo metodikų naudojimo mobilioms kosmetinėms procedūroms, taisyklės ir saugumo reikalavimai


“Plaukų šalinimo metodikų naudojimo mobilioms kosmetinėms procedūroms. Bene visos planetos. Plaukų šalinimas — individualus sprendimas. Norint klientei pasiūlyti ir suteikti vieną iš plaukų šalinimo metodikų. Procedūrų metu naudoti vienkartines priemones (vienkartinės paklodės. Paslaugų vartotojui pareikalavus. Klausimas??? Kvalifikuota meistrė mobiliųjų paslaugų plaukų šalinimo procedūros metu klientei atliko bikini ir pažastų srities.


Pagrindiniai saugumo reikalavimai suteikiant mobiliasias paslaugas ir atliekant plaukų šalinimo procedūras: Kaip įmanoma geriau įsitikinti ar klientas neserga užkrečiamosiomis ligomis. Pasistengti patalpoje, kurioje bus atliekama paslauga, užtikrinti tinkamą šildymą, vėdinimą ir oro kondicionavimą. Pasirūpinti tinkamu apšvietimu.

Procedūrų metu naudoti vienkartines priemones (vienkartinės paklodės, mentelės, pirštinės ir t.t) Darbo priemonės prieš naudojimą turi būti patikrinamos ir naudojamos laikantis tinkamumo terminų ir naudojimo instrukcijų. Esant reikalui turėti prieigą prie karšto/šalto vandens. Naudojant ne vienkartines priemones, visada prieš ir po naudojimo dezinfekuoti.

Pagrindinės taisyklės atliekant plaukų šalinimo procedūras mobiliųjų paslaugų metu: Visada įsitikinti ir pasirūpinti savo saugumu. Visada įsitikinti kliento saugumu ( Ar nėra dermatito, egzemos, varikozės ir t.

  • Kosmetologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 694 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (364 žodžiai)
  • Erika
  • Plaukų šalinimo metodikų naudojimo mobilioms kosmetinėms procedūroms, taisyklės ir saugumo reikalavimai
    10 - 10 balsai (-ų)
Plaukų šalinimo metodikų naudojimo mobilioms kosmetinėms procedūroms, taisyklės ir saugumo reikalavimai. (2016 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/plauku-salinimo-metodiku-naudojimo-mobilioms-kosmetinems-proceduroms-taisykles-ir-saugumo-reikalavimai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 00:55
×