Plovykla verslo planas


Plovyklos verslas. Autoplovyklos iranga. Verslo planas automobilių plovykla. Plovyklos nuoma. Autoplovyklos nuoma. Automobiliu plovyklos verslo planas. Autoplovyklos verslo planas. Plovyklos verslo planas. Patalpos plovyklai. Autoplovykla verslo planas.

Santrauka. Verslo aprašymas. Dabartinė situacija rinkoje ir šakos plėtros tendencijos. Verslo idėja. Plovyklos ,,spindesys. Lt“ charakteristika. Rinka. Potencialūs vartotojai. Potencialūs konkurentai. Marketingo planas tikslai ir uždaviniai. Kainų politika ir kainos. Rėmimas ir reklama. Valdymo personalas ir darbuotojai. Darbo užmokestis. Plovyklos „spindesys. Lt“ organizacinė valdymo struktūra. Rizikos įvertinimas. Finansinis planas projekto kaina ir finansavimo šaltiniai. Įrenginiai ir priemonės reikalingos paslaugų suteikimui. Ofiso įranga ir baldai. Prognozuojama pinigų srautų ataskaita. Naudota literatūra ir šaltiniai.

Naujai įkuriama iį „spindesys. Lt“ planuoja teikti modernizuotas plovimo, valymo, siurbimo bei kitas automobilių švaros paslaugas. Kadangi tokias paslaugas teikiančių įmonių ukmergės rajone yra tik kelios, tikimasi sulaukti nemažai klientų, stengsimės patenkinti jų poreikius bei gauti kuo didesnį pelną. Modernizuota plovykla žada teikti plovimo, siurbimo, poliravimo, vaškavimo, sausinimo bei kitas paslaugas. Šių paslaugų vartotojams bus suteikiama galimybė vienoje vietoje ir per gana neilgą laiko tarpą atlikti visus automobilio švaros darbus. Planuojama, kad paslaugomis turėtų naudotis įvairaus amžiaus, įvairias pajamas gaunantys, skirtingų socialinių sluoksnių bei gyvenamųjų vietų gyventojai. Taip pat žadame mielai aptarnauti tiek mažas, tiek dideles firmas bei organizacijas. Atitinkamą skaičių klientų turėtų pritraukti ir ilgos darbo valandos, darbas savaitgaliais, patrauklios kainos, malonus aptarnavimas bei draugiškas personalas. Patalpos bus nuomojamos ukmergėje, vytauto – kudirkos gatvių sankryžoje buvusio serviso esančiose patalpose už vidutinę 500 litų sumą per mėnesį. Palyginus nedidelė nuomos kaina bei mažos administracinės išlaidos leis išlaikyti paslaugų kainas kaip ir konkurentų ar net šiek tiek žemesnes. Steigiamos plovyklos pagrindinis tikslas – patenkinti kaip galima geriau visus kliento poreikius, formuoti gerą įvaizdį klientais, tapti viena iš populiariausių plovyklų ukmergės rajone, bei gauti kuo didesnį pelną ,kad būtų galima kuo greičiau atiduoti paskolą. Plovykla „spindesys. Lt“ steigiama iš nuosavo ir skolinto kapitalo. Tam tikslui imama 12 000 litų paskola iš vilniaus banko ukmergės filialo su 9% palūkanomis. Taip pat steigėjas į naująją savo įstaiga investuos 8000 litų. Steigiama plovykla „spindesys. Lt“ bus individuali įmonė (iį) , turinti neribotą turtinę atsakomybę ir juridinio asmens statusą. Plovyklos steigėjas – tai savininkas ,kartu ir direktorius.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2012 m.
  • 20 puslapių (3652 žodžiai)
  • Universitetas
  • Andrius
  • Plovykla verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Plovykla verslo planas. (2012 m. Gegužės 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/plovykla-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 09 d. 06:00
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo