Plovyklos verslo planas


Reziume. Verslo idėjos aprašymas. Plovyklos rinkodaros planas. Plovyklos rinkos analizė. Rinkodaros kompleksas. Plovyklos pardavimų prognozė. Veiklos planas. Paslaugų teikimo procesas. Technologinė įranga. Gamybiniai pajėgumai. Žaliavos ir medžiagos. Plovyklos atsargos ir sandėliai. Plovyklos organizacinis planas. Įmonės juridinė forma. Nuosavybės struktūra. Organizacinė struktūra. Personalas. Personalo darbo užmokestis. Finansinis planas. Lėšų poreikis ir finansavimo šaltiniai. Pelno ataskaita. Balansas. Pinigų srautų ataskaita. Lūžio taško radimas. Sąnaudų prognozė. Ekonominiai finansiniai rodikliai. Rizikos įvertinimas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kaip parodė kokybinis rinkos tyrimas, Petrašiūnuose įrengtos plovyklos paslaugomis naudotųsi ne tik verslininkai, valstybinių institucijų tarnautojai, užsienio firmų atstovai, ambasadų darbuotojai, bet ir pravažiuojančių automobilių vairuotojai bei vidutines pajamas gaunantys gyventojai.

Projekto įgyvendinimas perspektyvus, nes įsikursianti įmonė neturi konkurentų. Įmonė gali įkeisti ilgalaikį turtą, kurio balansinė vertė yra 539 586 Lt. Iš finansinių prognozių galima spręsti, kad grynasis pelnas pirmaisiais projekto įgyvendinimo metais bus 476,34 Lt., o trečiaisiais metais jis sieks 476,34 Lt. Taigi projektas yra priimtinas, yra visos galimybės įsitvirtinti rinkoje, kas leistų užtikrinti savalaikį pelno augimą.

  • Microsoft Word 117 KB
  • 2013 m.
  • 33 puslapiai (5424 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rokas
  • Plovyklos verslo planas
    10 - 3 balsai (-ų)
Plovyklos verslo planas. (2013 m. Lapkričio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/plovyklos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 03:05
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo