Plutonas projektas


Plutonas – didžiausia žinoma Saulės sistemos nykštukinė planeta. 1930 m. Gegužės 1 d. Plutonas pavadintas romėnų mitologijos požemio ir pragaro. Dievo vardu.Tarptautinė astronomijos sąjunga pateikė prieštaringai vertinamą rezoliuciją. Charonas. Hidra. Niktė. Cerberis. Stiksas. Viena diena Plutone trunka 153 valandas - apie 6,39 Žemės dienos. Kieno vardu pavadintas Plutonas? Kas yra Plutonas? Kiek Plutonas turi palydovų? Koks yra didžiausias Plutono palydovas? Kuris Plutono palydovas yra labiausiai nutolęs nuo Plutono? Niktė buvo pavadinta. Kada Plutonas buvo panaikintas iš planetų sąrašo? Kas sudaro Plutono vidų? Kiek valandų trunka diena Plutone? Kas Plutone sudaro didžiąją dalį oro? Tolimiausio. Kieno vardu pavadintas Plutonas? Kas yra Plutonas? Kiek Plutonas turi palydovų? Koks yra didžiausias Plutono palydovas? Kuris Plutono palydovas yra labiausiai nutolęs nuo Plutono? Niktė buvo pavadinta. Kada Plutonas buvo panaikintas iš planetų sąrašo? Kas sudaro Plutono vidų? Kiek valandų trunka diena Plutone? Kas Plutone sudaro didžiąją dalį oro? Tolimiausio.


 1930 m. gegužės 1 d. Plutonas pavadintas romėnų mitologijos požemio ir pragarodievo vardu.

Hidra yra tolimiausias, žinomas Plutono palydovas, kurio diametras yra maždaug 45 km.

Cerberis - mažiausias, natūralus Plutono palydovas, kurio skersmuo – nuo 13 iki 30 km. Cerberis apskrieja Plutoną per 32,1 dieną.

Stiksas - mažas, natūralus Plutono palydovas. Spėjama, kad Stikso skersmuo yra tarp 10 ir 25 km.

Viena diena Plutone trunka 153 valandas - apie 6,39 Žemės dienos.

Graikų mitologijos požemio ir pragarodievo vardu Romėnų mitologijos ugnies dievo vardu Romėnų mitologijos požemio ir pragarodievo vardu Graikų mitologijos saulės ir šviesos dievo vardu.

Kuris Plutono palydovas yra labiausiai nutolęs nuo Plutono?

Graikų mitologijos laimės deivės vardu ...Romėnų mitologijos gamtos ir gyvūnų globėjos vardu ...Graikų mitologijos tamsos ir nakties vardu ...Graikų mitologijos karo deivės vardu ...Romėnų mitologijos nakties vardu.

Uolienos ir ledas CO2 ir ledas Uolienos ir CO2 CO2 ir chloras Dirvožemis.

Tolimiausio nuo Plutono esančio palydovo apytikslis skersmuo atimti nuotolis nuo Plutono iki arčiausiai esančio palydovo pridėti Plutono skersmuo padalyti iš 2 ir padauginti iš Plutono masės yra lygu:.

Tolimiausio nuo Plutono esančio palydovo apytikslis skersmuo atimti nuotolis nuo Plutono iki arčiausiai esančio palydovo pridėti Plutono skersmenį padalyti iš 2 ir padauginti iš Plutono masės yra lygu:.

  • MS PowerPoint 3593 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 38 puslapiai (800 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Kornelija
  • Plutonas projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Plutonas projektas . (2017 m. Spalio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/plutonas-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Kovo 31 d. 09:17
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo