Pneumatinių įrenginių tyrimas. Principinė schema


Monostabilus skirstytuvas. Bistabilus skirstytuvas. Pneumatikos schema. Pneumatikos schemos. Pneumatines schemos. Netiesioginis cilindro valdymas. Pneumatikos namu darbas. Pneumatiniai įrenginiai ir sistemos. Dvikrypčio cilindro valdymo schema. Monostabilus skirstytuvai.

Teorine dalis. Darbo tikslas: susipažinti su pneumatinių sistemų elementais ir juos išbandyti. Visos pneumatinės schemos renkamos montavimo plokštėje:. Surinkti, išbandyti ir parodyti dėstytojui veikiančias pneumatines schemas. Principinė schema. Skirstytuvo su arba realizavimas. Bistabilus. Monostabilus. Darbo tikslas: susipažinti su pneumatinių sistemų elementais ir juos išbandyti.

Sudaryti dvikrypčio cilindro netiesioginio valdymo schemą ir ją išbandyti. Paspaudus mygtuką cilindras turi išstumti katą, atleidus mygtuką įtraukti.

2) užduotis.

Sudaryti dvikrypčio cilindro netiesioginio valdymo schemą ir ją išbandyti. Cilindras turi įsijungti tik paspaudus du mygtukus. Atleidus bet kurį iš mygtukų cilindras turi įtraukti kotą.

3) užduotis.

Sudaryti dvikrypčio cilindro netiesioginio valdymo schemą ir ją išbandyti. Cilindras turi įsijungti iš dviejų vietu. Atleidus mygtuką cilindras turi įtraukti kotą.

4) užduotis.

Sudaryti dvi dvikrypčio cilindro netiesioginio valdyma schemas ir jas išbandyti. Paspaudus vieną mygtuką, cilindras turi išstumti kotą. Cilindro kotas turi likti istumtas ir atleidus ši mygtuką. Paspaudus kitą mygtuką, cilindras turi įtraukti kotą. Užduotį reikia atlikti dviem atvejais- naudojant bistabilų ir monastabilų skirstytuvus.

užduotis.

2) užduotis.

Parinkti elementus ir sudaryti dvikrypčio ciliondro netiesioginio valdymo schemą, veikiančią taip, kad paspaudus mygtuką cilindras nedideliu greičiu išstumtū kotą ir, pasiekęs galinę padetį, automatiškai grįžtų atgal maksimaliu įmanomu greičiu.

3) užduotis.

Parinkti elementus ir sudaryti dvikrypčio cilindro netiesuioginio valdymo schemą veikiančią taip, kad paspaudus mygtuką cilindras išstumtų kotą ir galinėje padėtyje išbūtų nustatyta laiką. Praejus šiam laikui, cilindras turi automatiškai įtraukti kotą.

4) užduotis.

Parinkti elementus ir sudaryti dvikrypčio cilindro netiesioginio valdmo schemą, veikiančia taip, kad paspaudus mygtuką cilindras išstumtų kotą iki kliuties.Pasiekęs kliūtį cilindras turi išvystyti nustatytą jėgą ir po to automatiškai įtraukti kota.

  • Mechanika Laboratorinis darbas
  • Microsoft Word 1250 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių (816 žodžiai)
  • Vygao
  • Pneumatinių įrenginių tyrimas. Principinė schema
    10 - 2 balsai (-ų)
Pneumatinių įrenginių tyrimas. Principinė schema. (2012 m. Spalio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/pneumatiniu-irenginiu-tyrimas-principine-schema.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:44
×