Poezija saugo nuo dvasinės tuštybės


Kas zmogu saugo nuo dvasines tustybes. Kas žmogų saugo nuo dvasinės tuštybės?. V. mačernio tuštybė. Poezijos puslapis vizijos. Poezija bėgimas iš kalbos. Poetas sigitas geda teigė, kad poezija yra savotiškas bėgimas iš kalbos. Poezija- begimas is kalbos. Poezija - bėgimas iš kalbos. Kas tai yra dvasinė tuštybė. Dvasine poezija.

Poezija saugo nuo dvasinės tuštybės. Rašinys remiantis Vytauto Mačernio kuryba.

Šalia mūsų gimsta ir auga žmonės. Metams bėgant atsiskleidžia jų talentai, kuriais domisi vis naujos ir naujos kartos. Jų talentai žavi, stebina ir gimdo norą kurti, savo pėdsaką palikti žemėje. Mūsų tėvynė turtinga savo dvasia, kuri dovanoja dvasios galiūnus. Taip galime sakyti apie Vytautą Mačernį.

Vytautas Mačernis – jauniausias literatūros klasikas, naujosios lietuvių poezijos pradininkas, vienas pačių reikšmingiausių savo kartos poetų. Gimęs 1921m. Žemaitijos vidury, Šarnelės kaime. Didžiausio pasisiekimo sulaukęs autoriaus kūrinys ,,Vizijos“. Jį galime pavadinti savotiška dvasine poeto autobiografija kurioje filosofiniai apmastymai susipina su senos žemaitiškos sodybos realijomis, genčių likimu, autoriaus atsiminimais, peraugančiais į regėjimus, kupinus poezijos ir spinduliuojančios prasmės. Kaip poetas teigė ,,Vizija- tai mano turtas, svajone- tai mano dabartis, praeitis ir ateitis. Be jų aš nieko neturiu, be jų daugiau nieko ir nenoriu.“ Tokie žodžiai mums tik įrodo, jog poezija yra neatsiejama nuo gyvenimo.

  • Lietuvių kalba Esė
  • Microsoft Word 8 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (438 žodžiai)
  • Viktorija139
  • Poezija saugo nuo dvasinės tuštybės
    10 - 1 balsai (-ų)
Poezija saugo nuo dvasinės tuštybės. (2012 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/poezija-saugo-nuo-dvasines-tustybes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:10
×