Poilsio paslaugos verslo planas


Verslo verslo planas.

Lentelių sąrašas. Įvadas. Verslo aprašymas. Verslo įmonės ir teisinės formos. Įmonės pavadinimas. Misija. Vizija. Ilgalaikiai tikslai. Iššūkiai ir grėsmės. Veiksniai įtakojantys verslą. Verslo scenarijai. Paslaugos aprašymas. Paslauga ir vartotojai. Veiklos ir paslaugų apžvalga. Veiklos teritorija bei klientų poreikiai. Patentas bei licencija. Idėjos inovatyvumas. Reikalingas inventorius veiklai pradėti. Rinkos apžvalga ir rinkodara. Konkurencinė verslo aplinka ir pozicionavimas rinkoje. Konkurentai Paklausa ir potencialūs klientai. Įmonės ir jos konkurentų pranašumai bei trūkumai. Reklama. Rinkodaros sąvoka. Žmonės ir personalas reikalingas paslaugai teikti. Finansai. Pradinis kapitalas ir investicijos. Vienkartinės išlaidos. Išlaidos Finansiniai verslo skaičiavimai. Išvados. Literatūros šaltiniai.


Kiekvienam žmogui poilsis yra gyvybiškai būtinas dalykas. Aplink mus yra daug pavyzdžių, kai protinio bei fizinio darbo nualinti asmenys tampa neproduktyvūs ir taip daro žalą tiek darbdaviui, kuriam dirba, tiek savo pačių gyvenimui. Siekiant išspręsti šią problemą yra kuriama vis daugiau kaimo turizmo sodybų ar poilsio centrų, tačiau jie visi savo išvaizda ir paslaugomis daugiau ar mažiau yra panašūs. Siekiant pasiūlyti žmonėms kažką naujo ir dar nematyto, planuojama įsteigti naują įmonę UAB „Guliu miške“, kuri suteiks išskirtinį pasiūlymą – atsipalaiduoti ir pailsėti poilsio kapsulėse. Šie neįprasti statiniai leis žmonėms atsikvėpti nuo kasdienių darbų bei stebėti juos supančią gamtą, patogiai įsitaisius krėsle, tiesiai pro stiklinės kapsulės sienas. Be to, tai daryti galės tiek suaugusieji, tiek vaikai – kapsulės skirtos visos šeimos poilsiui.

Labai ilgai buvo svarstoma apie įmonės teisinę formą – juk tai bene vienas svarbiausių pasirinkimų kuriant verslą, kuris dažnai nulemia jo sėkmę. Apsvarstę visas uždarosios akcinės bendrovės (UAB) bei ūkinės bendrijos (ŪB) ydas bei privalumus, nusprendėme, jog mūsų įmonei suteiksime UAB (uždarosios akcinės bendrovės) teisinę formą. Tai nulėmė šie faktoriai:

ribotos civilinės atsakomybės - už įmonės prievoles atsakoma bendrovės, o ne privačiu narių turtu;

įstatinis kapitalas turi būti ne mažesnis negu 2 500 € – kadangi įmonę steigia keli fiziniai asmenys, todėl lengviau sukaupti įstatinį kapitalą;

Ūkinės bendrijos nepasirinkome dėl ateities perspektyvų. Ši teisinė forma nenumato įmonės finansavimo iš akcininkų pusės, o civilinės atsakomybės yra neribotos, kas verslą daro rizikingu.

Steigsime įmonę UAB “GULIU MIŠKE” – pavadinimas buvo patikrintas registrų centro internetiniame puslapyje, iš kurio sužinojom, kad niekur kitur toks įmonės pavadinimas neegzistuoja.

Teikiant rekreacinio poilsio paslaugą, siekiama XXI – ojo amžiaus visuomenę - kuri šiais laikais skundžiasi laiko stoka - privesti stabtelti, atsipalaiduoti ir išmokti vertinti tai, kas šiame pasaulyje gražiausia ir vertingiausia – gamtą. Juk ne kiekvienas savo pilkoje kasdienybėje spėja pagalvoti apie tai, kaip smagu būtų įkvėpti gryno oro, pabūti medžių apsuptyje ir laukinių gyvūnėlių kompanijoje. Visi snobiškai įsižiūrėję į savo kasdienius darbus ir pareigas, apie tai net neusisimąsto.

Mūsų įmonės misija – žmogaus ryšys su gamta; jo raginimas, kūrimas bei stiprinimas. Svečiai atvažiavę į poilsiavietę “Guliu miške”, neturės niekuo rūpintis, galės galvoti, tik apie dabartį, nes viskas bus jiems užtikrinta. Įsteigus įmonę bus sukuriamos naujos darbo vietos, kur darbuotojai turės galimybę tobulėti bei kaupti patirtį ateičiai. Kadangi ryšys su gamta šiais laikais darosi vis populiaresnis, mūsų įmonė garantuotai gali tapti viena populiariausių ir sparčiausiai besiplečiančių įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse. Tikimės, jog pavyks mus greitai plėstis dėl savo inovatyvumo ir išskirtinumo, nes poilsio kapsulės Lietuvoje dar nebuvo ankščiau matytos. Kadangi esame jaunai, pozityviai nusiteikę ir pilni entuziazmo žmonės, stengsimės patenkinti visus mūsų potencialių klientų norus ir svajones. Kaip teigė garsusis filosofas Markas Aurelijus: “Gamta davė žmogui poreikį rūpintis visais žmonėmis”, todėl įmonė UAB “Guliu miške” ir stengsis vykdyti šį įsipareigojimą kiekvienam žmogui.

 • Verslas Verslo planai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Rebelicious
 • 20 puslapių (3951 žodis)
 • Universitetas
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 89 KB
 • Poilsio paslaugos verslo planas
  10 - 2 balsai (-ų)
Poilsio paslaugos verslo planas . (2017 m. Rugpjūčio 24 d.). http://www.mokslobaze.lt/poilsio-paslaugos-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 24 d. 07:50