Pokalbis dėl darbo referatas


Įvadas. Pasiruošimas pokalbiui su darbdaviu. Patarimai ruošiantis pokalbiui su darbdaviu. Apranga. Dokumentai. Gudrybės. Pokalbis su darbdaviu. Svarbūs patarimai, kaip elgtis pokalbio metu. Punktualumas. Šypsena. Kandidato elgesys po interviu su darbdaviu. Išvados. Literatūra.

Atidžiai perskaitykite savo kreipimosi laišką, CV ir motyvacinį laišką, kuriuos siuntėte.

Tai tik keletas pagrindinių patarimų, kurių reikėtų laikytis ruošiantis pokalbiui su darbdaviu. Be abejo būtų galima išvardyti jų ir daugiau. Taigi, svarbiausia einant į darbo pokalbį turėti informacijos apie įmonę, mokėti save pristatyti ir nepasimesti kebliose situacijose.

Kurį laiką naudojate kalbėdami? Yra žinoma, kad stiprūs kandidatai kalbėdami būtąjį laiką naudoja 40% dažniau, nei silpnesni jų kolegos.

Keli svarbus patarimai, kaip elgtis pokalbio metu, jog viskas vyktų sklandžiai:

Pokalbio metu svarbu pasitikėti savimi ir šypsotis. Atsakinėjant į klausimus, stengtis parodyti savo gerąsias puses, kalbėti aiškiai, trumpai ir suprantamai. Išreikšti didelį susidomėjimą šia darbo vieta.

Po interviu apgalvokite kas jums pavyko geriausiai ir kas nepavyko, ką galėtumėte patobulinti. Ir taip pat nepamiršti vienos dienos laikotarpyje, po jūsų interviu su darbdaviu, parašyti padėkos laišką, pažymint dar kartą, jog jūs esate susidomėjęs šia siūloma darbo vieta.

Gyvenimo ir darbo sąlygos. (2013). [žiūrėta 2015-01-04]. Prieiga internetu: https://ec.europa.eu/eures/main.jsp?catId=7948&acro=living&lang=lt&parentId=7720&countryId=LT&living=

  • Microsoft Word 46 KB
  • 2016 m.
  • 11 puslapių (2151 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kristina
  • Pokalbis dėl darbo referatas
    10 - 6 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Pokalbis dėl darbo referatas. (2015 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pokalbis-del-darbo-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 15 d. 18:02
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo