Pokalbis telefonu


Pokalbio telefonu taisyklės. Kaip atsiliepti telefonu. Telefoninio pokalbio etiketas. 4.telefoninio pokalbio ypatumai ir etika referatas. 4.telefoninio pokalbio ypatumai ir etika. Nemokamas referatas apie telefonu funkcijos. Kai pokalbio metu atsiliepiama. Bendravimo telefonu ypatumai. Pokalbiai telefonu etiketas. Kalbejimo telefonu taisykles.

Įvadas. Telefonas. Telefono vaidmuo mūsų gyvenime. Telefono paskirtis. Pokalbio etiketas telefonu. Kaip atsiliepti telefonu. Kaip atsiliepti į svetimus skambučius. Kaip skambinti telefonu. Klaidingas numeris. Reklaminiai skambučiai. Mobiliojio ryšio telefonai. Pokalbio telefonu taisyklės ir yapatumai. Kaip nedera elgtis kalbant telefonu. Kada nedera naudotis telefonais. Kada nedera naudotis telefonais. Kalbėjimo manieros, charakteris. Išvados. Literatūros sąrašas.

Žmonija telefonu naudojasi jau daugiau kaip amžių. Atrodytų, kad šio laiko turėjo pakakti, kad visuomenė išmoktų protingai naudotis šia technikos priemone. Bet gebėjimas kalbėtis ir vesti derybas telefonu, deja, nepaveldimas. Pagrindinis aspektas, padedantys bendrauti, yra kalbėjimas – pokalbis. Tai ką norime pasakyti, galima perduoti įvairiais būdais, tačiau šiais laikais telefonas yra viena lengviausių ir priimtiniausių priemonių perduoti informacijai arba tiesiog susisiekti su norimu žmogumi, kurio nėra šalia jūsų. Neįmanoma nusakyti visų situacijų, kurios gali pasitaikyti naudojantis telefono ryšių, todėl šia priemone turime mokėti taisyklingai kalbėti. Gerai, jei yra patikimi asmenys, kurių pavyzdžiu galima sekti ir iš kurių galima mokytis teisingo bendravimo telefonu. Kitais atvejais būtina naudotis įvairiomis rekomendacijomis ar metodinėmis priemonėmis, kad būtų išnaudoti visi telefoninio bendravimo teikiami privalumai ir pasiektas norimas derybų rezultatas, tinkamai ir tiksliai perduota norima informacija.

šiame darbe apžvelgsiu telefono vaidmens visuomenės gyvenime didėjimo raida, aptarsiu telefoninio pokalbio vedimo privalumus ir trūkumus. Pateiksiu rekomendacijas (reikalavimus), kaip vesti derybas telefonu nuo ragelio pakėlimo iki derybų užbaigimo ir rezultatų įvertinimo. Šio darbo tikslas – apžvelgti ir įvertinti telefpateikti reikalavimus bei rekomendacijas derybų ortikėtina, kad daugeliui iš jūsų būtų įdomu sužinoti, kokią įtaką mūsų kasdieniam gyvenimui turi mobilusis telefonas, nesvarbu kurioje pasaulio vietoje jūs begyventumėte. Šis, gana mažų išmatavimų ir su kiekviena diena vis tobulėjantis įrenginys įgauna nepaprastai daug svarbos mūsų buityje ir jau seniai tapo nepakeičiamu daugiafunkciniu elektroniniu pagalbininku visur ir visada. Šiuo metu pasaulyje naudojama daugiau nei 4,6 milijardų mobiliųjų telefonų, kai tuo tarpu 1990 metais jų skaičius buvo daugiau nei 370 kartų mažesnis. Kita įdomi statistika yra ta, kad apie 80 % paauglių turi savo nuosavus telefonus ir net apie 50 % jaunesniosios kartos atstovų gali rašyti užmerktomis akimis ar tiesiog nežiūrėdami į savo mobilųjį telefoną. Kaip žinome, dar viena neatsiejama mobiliųjų telefonų funkcija yra galimybė rašyti trumpąsias tekstines žinutės.

  • Microsoft Word 30 KB
  • 2011 m.
  • 11 puslapių (2322 žodžiai)
  • Robertas
  • Pokalbis telefonu
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Pokalbis telefonu. (2011 m. Balandžio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/pokalbis-telefonu.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 23 d. 13:42
×